Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Malar mounds/bags/przepukliny tłuszczowe na policzkach/grinlandy

Anonim
Anna87
Białystok · Utworzono: 29 maj 2020 · Ostatnia odpowiedź 31 mar 2022

Witam temat ciężki, przeczytałam wszystko co tylko można na forach tu i zagranicznych. Większość rozkłada ręce, a część oferuje zabieg plastyki powiek z liftingiem ponieważ sama plastyka powiek nie pomoże. Czy ktoś miał przeprowadzony zabieg? Czy są osoby które po plastyce są zadowolone i nie wróciło z powrotem? Czy są na forum specjaliści którzy mają sukces w leczeniu?

18 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Kate13
    31 mar 2022

    Anna87 daj proszę znać jak Twoja sytuacja obecnie? Jakie miałaś zabiegi i czy to pomogło?

  • Anonim
    Kate13
    31 mar 2022

    Hej Mlmmm mi również zrobiły się malar mounds w jedną noc w połowie lutego

  • Anonim
    MalgorzataSuchecka
    8 mar 2022

    Anna87 czy coś pomogło?:)

  • Anonim
    Anna87
    6 lip 2021

    Witam, coś się ruszyło, zobaczymy, lekarze ustalili, że najlepsza będzie wolumetria, oczywiście nic w dolinę łez, na razie jestem opuchnięta, ale już widać efekt, jeszcze czeka mnie konsultacja, ponieważ idziemy na 2 etapy, zobaczymy, jak będzie na koniec.

  • Anonim
    Oliwia584282
    17 maj 2021

    Witam,
    czy w temacie coś się ruszyło? Może ktoś z was już ma jakieś efekty? Coś może polecić?
    Pozdrawiam

  • Anonim
    Anna87
    10 lis 2020

    Pisalam niżej w poście o zabiegach, na pewno się da coś zrobić, może jest to zmora lekarzy, ale dużo też ludzi pozbyło się tego problemu i też mam taki zamiar, póki co robię foty, zbieram info, dieta ćwiczenia i jak tylko uspokoi się sytuacja, ruszam z zabiegami.

  • Anonim
    Mlmmm
    10 lis 2020

    A jakie zabiegi Ci zaproponowano?
    Ja ostatnio oglądałam zdjęcia M. Gessler z 2013 roku i miała malar bags, teraz już tego nie ma, więc na pewno da się tego jakoś pozbyć.

  • Anonim
    Anna87
    7 lis 2020

    Hej, mi też mniej więcej od marca, wiem, że ciężko po jakimś czasie się pogodziłam z tym, po przeczytaniu postów i z polskich i zagranicznych forów na razie jestem na diecie z wyeliminowaniem soli, cukru, białego pieczywa itd. Małe efekty są, więc nie jest źle, ale super też nie, a może cierpliwość się opłaci, na pewno 9 kg mniej, masaż i ćwiczenia mięśni policzków ogółem ciężko, no ale póki co to mi pozostaje, ze względu na obecną sytuację na świecie. Nie chcę na razie pisać o klinikach, z którymi się konsultowałam, żeby nie robić jakiś nadziei czy promować itd. Jeżeli wszystko się ułoży, dam znać jaki sposób leczenia itd.

  • Anonim
    Mlmmm
    4 lis 2020

    Ja z tym walczę od marca, mało tego zrobil mi się ten obrzęk w ciągu jednej nocy i chętnie porozmawiałabym z kimś, kto boryka się z tym samym co ja.

  • Anonim
    Mlmmm
    4 lis 2020

    A gdzie będziesz wybierać klinikę? Ja już jestem tak załamana, że nie wiem, co robić.

  • Anonim
    Anna87
    16 paź 2020

    Hej, na razie mam dietę, próbuje ale wow efektów nie ma, na razie jest pandemia i nie mam jak przyjechać do kraju 😥 ale jak coś ruszy, idę na konsultacje korekty powiek z liftingiem środkowej części twarzy i jeszcze jedna opcja obstrzykanie żeby udrożnić przepływ limfy i laser. Jak coś dam znać na pewno, bo wiem jaka to zmora 😥 póki co okulary zasłaniają defekt. Pozdrawiam serdecznie

  • Anonim
    Mlmmm
    6 paź 2020

    Hej i co? Dowiedziałaś się czegoś? U mnie ten defekt powstał z dnia ja dzień! Wydaje mi się, że może być to malar bags. Nie wiem, jakiemu zabiegowi się poddać, żeby to znikło.

  • Anonim
    Anna87
    24 cze 2020
    Najlepszy komentarz

    Masz rację, ktoś kto ma doświadczenie i sukces, dziękuję że piszesz, lepsze samopoczucie chociaż mam i mała nadzieję, że coś się uda👌😉

  • Anonim
    Oliwia584282
    24 cze 2020

    Mam wrażenie, że każdy trochę promuje swoje metody, więc najlepiej znaleźć kogoś kto robi całe spektrum zabiegów od laserów, masaży, po przeszczep tłuszczu i operacje chirurgiczne... wtedy większe prawdopodobieństwo, że zaproponuje coś najodpowiedniejszego i najskuteczniejszego... i najmniej inwazyjnego zarazem.

  • Anonim
    Anna87
    22 cze 2020

    No to fakt, że światło zmienia wszystko na zdjęciach, super by było, jak dasz znać po konsultacji, ogółem zawsze konsultacja to operacja tylko przy jednej powiedzieli, że mogą ostrzykiwać miejsce preparatami udrażniajacymi przepływ limfy, ale jeszcze nie poddałam się temu zabiegowi. Każdy pisze, że laser nie pomaga, ale nikt nie pisze, czy to było jednorazowy zabieg czy seria, natomiast lekarze twierdzą, że laser daje dobre rezultaty i tak w kółko. Oby się udało na konsultacji powodzenia.👌

  • Anonim
    Oliwia584282
    22 cze 2020

    Dłuuugo już szukam informacji na ten temat. Kilka konsultacji... każda przynosi coś innego w tym zakresie. Jedni mówią, że zastoje limfy nic nie przeszkadzają... inni, że po zabiegu mogą być większe... W efekty na zdjęciach nie wierzę, sama wiem. jak światło potrafi zmieniać widoczność... Niebawem ml kolejna konsultacja... dam znać, jeśli coś wniesie nowego. Ostatnio dziewczyna z innego forum polecała lekarza z Paryża... hmm daleko trochę...

  • Anonim
    Anna87
    22 cze 2020

    Hej miło że napisałaś 😊 szkoda że osoby, którym udało się pozbyć tego mało o tym piszą 😥 a pomogłoby bardzo zbieranie inf na temat leczenia. Ogółem póki co oczyszczam organizm plus masaze drenacyjne (systematycznie) i aktywność fizyczna. Wiem, że na efekty trzeba poczekać, więc napewno napiszę co i jak.

  • Anonim
    Oliwia584282
    20 cze 2020

    Też chętnie się dowiem. Od dawna przymierzam się do tego zabiegu, ale trudno zdecydować się i wybrać specjalistę.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama