Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Korekta powiek górnych na NFZ - gdzie można się zgłosić na zabieg ?

Anonim
iwatrzon
Wrocław · Utworzono: 17 sty 2013 · Ostatnia odpowiedź 22 mar 2013

Korekta powiek górnych na NFZ - gdzie można się zgłosić na konsultację i zabieg ?

4 komentarze

Reklama
  • Anonim
    iwatrzon
    22 mar 2013

    Ja mam skierowanie od okulisty bo zas chwile nic nie będę widziała.

  • Anonim
    seniorita
    18 mar 2013

    Mila.Czy skierowanie na zabieg wystawił Ci lekarz okulista?
    Tracę nadzieję na zabieg wykonany w ramach NFZ bo to niby plastyka a takich zabiegów nie refundują.Nieważne , ze to przeszkadza w normalnym widzeniu przecież są zapałki do podpierania powiek lub plastry aby podkleić to co opada.I jeszcze jedno - jeśli nawet znajdziesz to najpierw zrobią Ci jedno oko a po pół roku następne.Fajnie !!!!

  • Anonim
    Mila195243
    18 mar 2013

    mam dokładnie ten sam problem,mam juz skierowanie na zabieg niestety nie moge poszukac kliniki ktora mi to zrobi na kase chorych...

  • Anonim
    seniorita
    11 lut 2013
    Najlepszy komentarz

    Witam.Raczkuję w temacie i szukam , pytam....problem dotyczy nawisów skóry na górnych powiekach.Zaczyna mi to już dość mocno przeszkadzać bo skóra górnych powiek opiera się o rzęsy a oczy robią się jak szparki, jeszcze trochę to chyba będe musiała zapałkami podpierać :) . Czy zabieg korekty można wykonać w ramach NFZ na oddziale szpitalnym ? Czy lekarz okulista może podjąć taką decyzję i skierować na oddział?

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama