Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Korekta powiek - Kraków

Anonim
ewa55869
· Utworzono: 2 mar 2011 · Ostatnia odpowiedź 10 kwi 2023

Napiszcie prosze, czy ktoś miał taki zabieg robiony w krakowie? Jak długo się czeka i czy robią takie zabiegi na fundusz NFZ. Bardzo proszę.

9 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    AgnieszkaMastaj
    10 kwi 2023

    Na nfz to nie wiem jak się sprawa przedstawia ale ja nie miałam wskazań medycznych, tylko estetyczne i trafiłam do dr Leśniak w Lk Med krakowskim. Wspaniała lekarka. Wycięła ile trzeba, cięcie niewidoczne -super!

  • Anonim
    Natalia_T_M
    23 gru 2022

    lk med w Krakowie u pani doktor Leśniak - otwarte, piękne oko z idealnym cieciem!

  • Anonim

    Anonim

    6 paź 2022
    Najlepszy komentarz

    Niestety nie na nfz, ale ja robiłam w Roseti Med and Beauty w Myślenicach u dr Mielnik-Mierzwińskiej. Lekarka bardzo cierpliwa, empatyczna, efekt "po" bardziej niż zadowalający! Generalnie bardzo polecam, no i ceny konkurencyjne...

  • Anonim

    Anonim

    1 paź 2022

    Ja miałam u dr Leśniak w Lk medzie, ale to prywatnie. Polecam jakbyś się zastanawiała, bo robota genialna!

  • Anonim

    Anonim

    19 wrz 2022

    Dr Leśniak w LK medzie. Jestem już po i z czystym sumieniem mogę polecić. Lekarka która wie co robi, dodatkowo bardzo sympatyczna.

  • Anonim
    Stefania111
    29 mar 2022

    Miałam zabieg w Skawinie u dr Taranek, bardzo profesjonalnie, po dwóch tygodniach nie było śladu. Lekarka super.

  • Anonim
    DorotaLat
    26 sty 2021

    W Krakowie to tylko Doktor Boliglowa. To jest tak cierpliwy i empatyczny czlowiek, że będę go z czystym sumieniem polecać. Powieki robiła u niego moja mama i była bardzo zadowolona. Tak go chwaliła, że ja tez u niego w końcu zrobiłam plastykę brzucha po ciazy. Polecam!

  • Anonim
    Aniaaa
    3 maj 2011

    Witaj Aneta! Tez chcialabym poddac sie zabiegowi powieki gornej, szukam dobrego lekarza, mam do Ciebie pare pytan czy moglabys do mnie napisac? anjaaa@vp.pl pozdrawiam!

  • Anonim
    aneta59020
    9 kwi 2011

    Ja wlasnie jestem jeden dzien po powiekach gornych. Robilam w Krakowie u dr Artura Zawisza. Dwie znajome osoby go chwalily i polecaja. One robily nosy. I przyznam ze swietnie wyszly. Wyraz twarzy ten sam, nos pasuje. Co do oczu to zobaczymy u mnie. Na razie mam since i plastry. Ja robilam prywatnie. Gdzies czytalam ze NFZ pokryje jesli wada wplywa na wzrok. Czyli udowodnisz ze gorzej widzisz.
    Powodzenia!

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama