Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Korekcja powiek górnych - jak oceniacie efekt?

Anonim
Monika597583
Poznań · Utworzono: 13 maj 2020 · Ostatnia odpowiedź 30 lis 2020

2.5 miesiącA temu wykonałam zabieg korekcji powiek górnych. Pomimo mojego dość młodego wieku (31 lat) od zawsze nadmiar skóry or głęboki osadzanie oczu sprawiało,że mój wygląd twarzy sprzysparzal mi wiele kompleksów.

Zabieg wykonałam u znanego chirurga plastycznego. Wizytę kontrolną mam za niecały miesiąc jednak już teraz wiem że zabieg nie został wykonany poprawnie.

Moje oczy sprawiają wrażenie ustanowionych Jeszcze głębiej niż dotychczas, natomiast nadmiar niewycietej skóry przykrylo calkowicie moje oko aż do nasady rzęs.

Prosiłbym o opinię.

4 komentarze

Reklama
  • Anonim
    wandas
    30 lis 2020

    Wlasnie mija 10 lat jak miałam plastykę powiek górnych, efekt utrzymuje się do dziś. Zabieg był wykonany w Kobylnikach u dr Jan Stępniewski. Z czystym
    sumieniem polecam pana doktora. Stasia

  • Anonim
    Monika597583
    14 maj 2020

    Metoda standardowa - skalpelem.

  • Anonim
    EstheticonModerator
    14 maj 2020
    Najlepszy komentarz

    Cześć Monika597583 😌 Jaką metodą był wykonywany zabieg?

  • Anonim
    Monika597583
    13 maj 2020

    Pierwsze zdjęcie jest po zabiegu, drugie jeszcze przed gdzie część powieki była widoczna.

    Na 1wszym zdjęciu linia powieki się calkowicie zalamuje. Cześć ruchoma powieki jest niewidoczna po zabiegu.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama