Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Korekcja powiek dolnych w Czechach i usuwanie przepuklin tłuszczowych - polecam.

Anonim
Monix
Kraków · Utworzono: 22 lut 2017 · Ostatnia odpowiedź 17 mar 2021

Jestem po korekcji powiek dolnych. Wszystkim, którzy się zastanawiają nad zabiegiem, odpowiadam: warto!!! Nareszcie pozbyłam się problemu, który męczył mnie od lat. Twarz wreszcie wygląda na wypoczętą, skóra pod oczami jest napięta. Zabieg, za rekomendacją jednej z użytkowniczek forum, wykonałam w Czechach. To był strzał w dziesiątkę: w Polsce odmówiło mi trzech lekarzy, a ceny, jakie podawali były trzykrotnie wyższe niż to, co zapłaciłam. Sam zabieg jest co prawda dość nieprzyjemny, ale cieszę się, że to zrobiłam i polecam innym. Niestety, na ten problem nie pomaga nic innego, trzeba usunąć przepukliny tłuszczowe.

85 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Krystynka
    17 mar 2021

    Witam, czy możesz wysłać mi zdjecie jakie miałaś przepykliny? I jak teraz masz? Oraz gdzie i u kogo robilas i za ile? Z gory dziękuję Krystyna

  • Anonim
    AnnaKamilaKaim
    16 mar 2021
    Najlepszy komentarz

    Witam. Czy ktoś robił teraz operację powiek u dok. Romana Szymczysko?
    Jaki jest ogólny koszt, bo też się chciałabym wybrać do niego.

  • Anonim
    KarolinaSz
    2 lis 2020

    Konwalia czy mogłabyś wysłać mi namiary na specjalistę, u którego wykonywałaś zabieg? Też mam problem tylko z jednym okiem;)

  • Anonim
    jowita_pietrza826115
    14 cze 2020

    Prosze też powiedzieć nikogo Pani robiła? *****

  • Anonim
    mag829013
    15 lut 2020

    Którego lekarza Pani poleca?

  • Anonim
    Konwalia
    Użytkownik wyróżniony
    11 lut 2020

    Wysle priv do pani :)

  • Anonim
    Irena422159
    11 lut 2020

    Konwalia, Gdzie robiłaś i u kogo, jaki skutek po zabiegu?

  • Anonim
    Konwalia
    Użytkownik wyróżniony
    15 sty 2020

    Dlaczego wy jezdzicie do Czech? Ja robilam powieki w Polsce i zaplacilam 3 PLN.Jestem bardzo zadowolona.Czy powieki w CZechach sa o duzo tansze?

  • Anonim
    monic_amelia_w866116
    15 sty 2020

    Witaj, jestem ze tak powiem w przed dzień podjęcia takiej decyzji. Podpowiedzcie mi gdzie itd. Pozdrawiam - Monika

  • Anonim
    Monika209241
    8 sty 2020

    Dużo osób pyta mnie, gdzie robiłam zabieg - przepraszam, nie zawarłam tej informacji.
    Zabieg był wykonany u dra Taisira Zakout, klinika Kleopatra, ul.Tyrsova, Ostrava. Serdecznie polecam.

  • Anonim
    Monika209241
    8 sty 2020

    Klinika Kleopatra ul.Tyrsova, dr Zakout

  • Anonim
    Vanessi
    6 sty 2020

    Tylko i wyłącznie Roman Szymczysko W Trzcincu

  • Anonim
    Margi
    6 sty 2020

    Witam. Bardzo proszę o informacje w jakiej klinice i u jakiego lekarza Pani ten zabieg wykonywała? Margareta

  • Anonim
    Krystynka
    1 gru 2019

    Hej Vanessi, mogę się dowiedzieć ile placilas, jak długo czekałaś na zabieg i u kogo?

  • Anonim
    Vanessi
    30 lis 2019

    Ja robiłam górne i dolne

  • Anonim
    Vanessi
    29 lis 2019

    Czesc  Napisz do niego i załącz zdjęcia . Operacje powiek są tylko w czwartki wiec termin są wolne na początek 2021 dopiero.
    Ja robiłam dolne i górne powieki 31.10.19 i jestem bardzo zadowolona
    Lg Agnes

  • Anonim
    Wiola851493
    29 lis 2019

    Warto było można prości zdjęcia przed i po

  • Anonim
    Wiola851493
    29 lis 2019

    Witam proszę tez o namiary na klinikę i lekarza w Czechach

  • Anonim
    Monix
    11 lip 2019

    Operował mnie dr Taisir Zakout w klinice Kleopatra, Ostrava

  • Anonim
    Vanessi
    17 maj 2019

    Wydaje mi się ze u każdego lekarza są długie termin . ja dzwonilam w sierpniu 2018 i wolny był dopiero 31.10 .2019 październik . Pewnie u innych tez są długie jestem dr Furmanek ale on powiek nie robi tylko piersi .

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama