Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Korekcja powiek dolnych - gdzie???

Anonim
Monix
Kraków · Utworzono: 1 lis 2016 · Ostatnia odpowiedź 25 mar 2024

Bardzo proszę o pomoc. Poszukuje doświadczonego chirurga który wykona zabieg korekcji powiek dolnych i usunięcia przepuklin tłuszczowych. Niestety, z tego co widze chirurdzy nastawiają się na droższe operacje piersi, i trzech lekarzy odmówiło i zabiegu. (dwaj z okolic Krakowa, jeden z Warszawy). Pojadę wszędzie i zapłacę KAŻDĄ CENĘ żaby się pozbyć problemu. Nie ograniczam się tylko do Polski. Bardzo proszę o Wasze rady, może któraś z Pań miała taki zabieg i mogłaby polecić lekarza? Z góry dziękuję za pomoc, męczę się z tymi powiekami już od lat. Dodam, że jestem po serii zabiegów karboksyterapii - nie pomogło.

16 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    jolanda
    25 mar 2024

    Polecam dr Marek Paul Bytom

  • Anonim
    DJS
    24 mar 2024

    Czesc, własnie 2 tygodnie temu mialem zrobione powieki dolne i gorne w warszawskim Luxmed na Pulawskiej u DrChocimskiej Jandy. Zdecydowalem sie na ten zabieg bo zrobila u niej moja znajoma i z tego co wiedziałem Pani Dr ma duze doswiadczenie w tego rodzaju operacjach. Natomiast ... nikt Ci nie powie o potencjalnych komplikacjach , długim terminie gojenia itd. Wszystko zalezy od konkretnej osoby. W moim przypadku miałem spory nadmiar skory nad powiekami gornymi i zdecydowalem sie zrobic w tym samym czasie powieki dolne z uwagi na przepukliny tłuszczowe. Monix patrze na Twoje zdjecie i wydaje mi sie, że Twoje oczy wygladają b.ładnie/ młodo. Może rozważyc mniej inwazyjne zabiegi ktore spowodują lepsze napiecie skory / regeneracje? typu jakis laser ? Dekade temu mialem zrobiony "termaż" i efekt byl niesamowity , to jednak (jak dla mnie ) był bolesny zabieg ale moze to kwestia znieczulenia ( zrobilem to u Dr Walkiewicz w Wwa na Ursynowie, akurat ją bardzo polecam ) Dlaczego o tym pisze ? bo zdecydowalem sie na swoja operacje bo mam juz swoje lata , zabiegi typu laser nie pomogłyby z namiarem skory , ale , ale ... przestrzegam Was przed pochopna decyzją i sugeruje : - dokładnie dowiedziec sie co sie moze wydarzyc, dopytac lekarza i ustalic na czym wam zalezy , mowie o szczegołach / milimetrach !!! i najlepiej miec to zapisane. W moim przypadku jedna z dolnych powiek sie wywinęła / odstaje i po mimo zapewnien ze wszystko wroci na miejsce ... zaczynam miec watpliwosci . Cała reszta wyglada dobrze , u mnie rany goja sie szybko ale nie wiem czy nie bede musial miec dodatkowej operacji na ta odstającą powieke ... wiec dodatkowy stres , szwy , gojenie i kasa na konsultacje z innymi lekarzami (okulista) itd., wiec prosze przemyslcie , dopytajcie , wybierzcie najbardziej polecane miejsce i chirurga ( mnie sie wydawalo że bedzie bez problemu jak u mojej znajomej ) Czy zdecydowałbym sie na ta operacje ponownie ? pewnie odpowiem Ci za miesiac, do nastepnej wizyty u okuiisty. Co mnie w tym wszystkim wkurza … ze nie ma gwarancji powodzenia , nawet u tych “najlepszych” szansa 50/50%. Jezeli nie musisz, a dla mnie tak wygladasz rozwaz inne opcje , mniej inwazyjne. Pozdrawiam

  • Anonim
    DJS
    24 mar 2024

    Zastanawiam sie na ile wiarygodna jest ta wymiana informacji , czy bardziej jest to reklama konkretnych klinik

  • Anonim
    AgnieszkaMastaj
    10 kwi 2023

    Dr Leśniak w LK med krakowskim? Super lekarka, efekt wow po zabiegu.

  • Anonim
    lauramm
    4 kwi 2023

    Może spróbuj to skonsultować z chirurgiem okulistą, zamiast chirurgiem plastykiem. Sprawdź klinikę oka dr Dzięgielewska. W kwestii operacji oka to jeden z najlepszych ekspertów w Polsce i również robi plastykę powiek.

  • Anonim
    MariolaNowak
    3 kwi 2023

    Dr Leśniak w lk medzie w Krakowie może?? Spróbuj. Robilam zabieg na górne mojej mamie i efekt świetny, klinika bardzo porządna , lekarka dba o każdy detal.

  • Anonim
    lauramm
    13 kwi 2018

    Wazna inf. Borykam się z opuchniętymi powiekami dolnymi, tzw worki itp. Przeszłam różne zabiegi medycyny estetycznej, wydalam sporo kasy, poprawy brak. Problem skonsultowałam u dwóch lekarzy chirurgii plastycznej, jeden zakwalifikowal mnie na operacje, drugi nie chcial się tego podjac, uznajac ze to nie sa przepuklinki tłuszczowe. Czułam bezradnosć. Wreszcie trafiłam do lek med est, która skierowała mnie na USG tej okolicy. Chyba tylko w jednej klinice to robią, specjalizuje sie w tym dr.Mlosek. Badanie nie jest tanie i musialam jeszcze dojechac do Grodz.mazowieckiego, bo tylko tam robia tzw USG skóry. Mam 15 zdjeć ze szczególowym opisem. Przepuklinki tłuszczowe wykluczone, wiec całe szczescie ze nie poddałam sie operacji plasytcznej, która spowodowalaby jak sie okazuje jeszcze wiekszy problem. Diagnoza jest nastepujaca : kilkanascie miejsc, w których zalegają kilkumilimetrowe depozyty (najprawdopodobniej kwasu hialuronowego, podanego 8 lat wczesniej za blisko okolicy oka), które uciskają na naczynia żylne. Zanim sie zdecydujecie na kwas hialuronowy w celu zniwelowania cieni pod oczami, zastanówcie sie kilka razy a jesli borykacie sie z poblemem dolnych powiek to przed operacją sugeruje sprawdzenie tej okolicy, abyscie nie narobiły sobie jeszcze wiekszego problemu. pzdr

  • Anonim
    jolanda
    13 lut 2018

    Witam Jestem ciekawa czy sobie juz zrobilas i gdzie bo ja szukam specjalisty dobrego prosze daj znac

  • Anonim

    Anonim

    9 lis 2016

    Joka ,, ja nie mam suchych oczu i w tej chwili znam dość dużo kobiet po korekcie powiek górnych i dolnych i również nie mają żadnych powikłań ani suchości oczu.W zasadzie to nie widzę związku miedzy zabiegiem a suchością oczu..........no chyba ,że masz zbyt dużo skóry wycięte i Twoje powieki się nie domykają przez co następuje wysychanie oka.
    Moja znajoma jest 5 dni po zdjęciu szwów i ma tylko normalne objawy typu lekkie obrzęki,zaróżowione blizny,ale zagojone,blizny są oczywiście jeszcze grube i trochę ciągną,ale to normalne.Zabieg miała robiony w Czechach.
    Ja jestem nieco ponad 5 miesięcy po zabiegu i już o nim zapomniałam w sensie ,ze nic już nie ciągnie i nie mam żadnego dyskomfortu,blizny prawie niewidoczne,nawet moja siostra chirurg niczego nie zauważyła.
    U Ciebie lekarz nie przyznał się ,że prawdopodobnie zrobił błąd i usiłuje Ci wmówić,zresztą skutecznie,że to normalne ,że masz suchość oczu i, że  może to potrwać nawet rok.Nie znam się na tym ,ale pewnie chodzi o to ,że skóra się rozciągnie i przykryje powiekę co nie będzie już powodowało wysychania oczu.
    Korekta powiek dolnych jest nieco trudniejszym zabiegiem niż korekta górnych ,ale to nie znaczy ,że trudnym.Wydawanie kilkunastu tysięcy zł.w Niemczech jest bez sensu gdy z równie dobrym skutkiem można to zrobić w Czechach i za śmieszne pieniądze ,po prostu takie są u nich ceny.
    Tylko w Polsce ludzie myślą,że jak tanio to zle , Niemki też jeżdżą do Czech,jeżdżą też do Polski,bo w porównaniu do niemieckich cen to u nas jest taniocha choć lekarze od Niemek i tak biorą drożej niż od Polek.

  • Anonim
    Joka
    9 lis 2016

    Hallo Ina54,

    jak sie czujesz, a dokladnie twoje oczy po korekcji powiek.
    Jak z suchoscia oczu, musisz je intensywnie pielegnowac?
    Ja wykonalam plastyke powiek dolnych 6 miesiecy temu i moje oczy sa "suche"
    Z uzyskanych informacji dowiedzialam sie, ze taki stan moze trwac nawet rok.
    Pozdrawiam i bede wdzieczna za Twoja odpowiedz.Joka

  • Anonim
    Joka
    9 lis 2016

    Witaj,

    Uwazaj na wybor lekarza, bo powieki dolne sa trudne.
    Jest bardzo duzo komplikacji.
    Przed wykonaniem zabiegu powinnas sprawdzic czy twoje oczy produkuja wystarczajaca ilosc plynu lzowego- test Schirmera
    Nie kieruj sie tylko cena ale wyborem dobrego specjalisty.
    W Niemczech jest bardzo slynna chirurgia powiek w Trier.
    Jesli chcesz dostac sie w dobre rece to sprobuj w Klinice w Köln albo Trier Dr.Uwe Press.- jest nie tylko okulista ale rowniez chirurgiem powiek.

  • Anonim

    Anonim

    6 lis 2016

    A z moich obserwacji wynika,że nie wszyscy lekarze potrafią robić dolne powieki ,bo to trochę trudniejsze niż górne i to był zapewne powód.
    Od znajomych dowiaduję się ,że z tego własnie powodu lekarze niechętnie robią dolne powieki a niektórzy wycofują się,niektórzy nie robią wcale.

  • Anonim
    Monix
    6 lis 2016

    Byłam na osobistej konsultacji! Razem z USG i szczegółowym wywiadem! Z moich obserwacji wynika że lekarzom nie chce się robić takich operacji bo sa tanie, wolą operować piersi...

  • dr Jerzy M. Chęciński

    · 3 lis 2016

    Witam,

    Widocznie mieli powody skoro 3-ech chirurgów Pani odmówiło . Czy była Pani na osobistej konsultacji ?
    Trudno jest powiedzieć coś więcej nie widząc Pani.

    Pozdrawiam
    Klinika Chęciński

  • MUDr. Libor Polák

    MUDr. Libor Polák

    · 2 lis 2016

    Dzieň dobry.
    Operacja powiek dolnych kosztuje na mojej klinice Polmedicana w Ostravie 500 Euro.
    Prosze sie umowicz pod numerem ************.
    Do widzenia,
    Libor Polák Dr.med.
    spacjalista chirurgii plastycznej i estetycznej

  • Anonim

    Anonim

    2 lis 2016
    Najlepszy komentarz

    Jestem po plastyce powiek górnych i dolnych w Czechach , w Ostrawie .Tam bez problemu zrobią Ci zabieg za bardzo rozsądną cenę i bardzo fachowo,zresztą to bardzo prosty zabieg.
    Możesz jeszcze zrobić to w Tryncu.I tu i tam mnóstwo Polek robi korektę powiek i nie tylko.
    Personel normalny,kulturalny ,nie zdzierają z Ciebie ,cena zawsze jest stała i nie mówią,że zależy od zakresu ,którego przy takich zabiegach po prostu nie ma.
    Koszt dolnych powiek to ok.1700-1800 zł, dokładnie nie wiem,bo robiłam górne i dolne i zapłaciłam ok 3.000 zł
    Jeśli jesteś zainteresowana to pisz podam Ci wszystkie namiary i szczegóły.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama