Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Korekcja powiek dolnych

Anonim
Damianos
Olsztyn · Utworzono: 6 sty 2021 · Ostatnia odpowiedź 29 cze 2021

Witam. Bardzo nie podoba mi się moja okolica oczu, a szczególnie przy uśmiechaniu nawet lekkim od razu cala dolna powieka się marszczy, robi się jeden wielki fałd, byłem u lekarzy medycyny estetycznej, od razu powiedziano mi, że nie pomoże mi na to żaden zabieg, jedynie możemy walczyć z cieniami. Moje pytanie jest, czy mój problem byłby zakwalifikowany do operacji? Czy dalej brnąć w medycynę estetyczną, czy na poważnie zacząć myśleć nad chirurgiem?

1 komentarz

Reklama
  • Anonim
    domi34
    29 cze 2021

    Damianos, niestety medycyna estetyczna nie wchodzi w grę, jeżeli chcesz osiągnąć taki efekt, jak piszesz, zostaje Ci tylko chirurg. Na początek się może umów na konsultację, bo też nie wiadomo, co lekarz może wykonać, nie wszystko się da zrobić. Ja jak szłam do dr Dominika Boligłowy, to też miałam inną wizję, a okazało się, że na konsultacji oprócz powiek zauważył też opadające brwi i doradził mi, że taki efekt, na jakim mi zależy, możemy osiągnąć, robiąc obie te rzeczy. Dobrze wybierz chirurga, to jest bardzo ważne. Mi mój super doradził i wykonał. Posprawdzaj też opinie i pooglądaj pracę, tak jak ja, żeby być pewnym, bo to naprawdę ważne.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama