Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

duża asymetria po plastyce powiek

Anonim
gratitudine
Warszawa · Utworzono: 16 maj 2021

Dzień dobry, prosiłabym o obiektywna ocenę sytuacji. Jestem 2,5 tygodnia po zabiegu plastyki powiek. Moim celem było jak największe wyrównanie asymetrii (jedno oko było zawsze trochę mniejsze niż to drugie) oraz podniesienie opadających górnych powiek. Wiem, że mam czekać i to za wcześnie na wyciąganie wniosków, ale martwi mnie bardzo, że asymetria nadal jest, a z dnia na dzień widzę, że jedno oko staje się coraz większe i bardziej okrągłe, a drugie tak jakby bardziej płaskie. Patrząc na cięcie blizn też zauważam, że jedno jest bardziej płaskie (to, które wcześniej było mniejsze) a drugie jakby trochę wyżej (to wcześniej większe). Dodatkowe teraz przeglądając inne zdjęcia widzę, że miałam bardzo mało szwów... W sumie tylko 3 na jedno oko...

Po kilku konsultacjach z moim chirurgiem dostałam odpowiedź, że mam czekać i tyle. Na pytania co dalej jeśli efektem finalnym będzie nadal tak bardzo widoczna asymetria brak odpowiedzi.

Będę bardzo wdzięczna za każdą opinię. Czy jest się czym martwić czy nie>

0 komentarzy

Reklama

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama