Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Asymetria powiek - blefaroplastyka

Anonim
KamilaAnna
Olsztyn · Utworzono: 10 kwi 2021 · Ostatnia odpowiedź 18 kwi 2023

Miałam zabieg korekty powiek górnych: prawa opadająca mocniej. Operator zrobił inne cięcia na każdym oku: na lewym okrągłe, na prawy płaskie. Bardzo się niepokoję czy to nie wpłynie na wygląd oczu. Teraz wygląda to dziwnie: tak jakby każde oko miało inny kształt. Bardzo proszę o odpowiedź specjalistów: czy to normalne? Czy taka praktyka jest normalna? Ja pytałam mojego operatora i powiedział, że to jest ok. Niebawem zdjęcie szwów ale ja okropnie się martwię.

6 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Dagmara_Miku_a
    18 kwi 2023

    Dzień dobry ja też robiłam blefaroplastyke górnych powiek w zeszłym roku. Polecam ten zabieg oczy pełniejsze, okrągłej wyglądają. Naprawdę warto

  • Anonim
    SylwiaWisnia
    12 maj 2022

    Niestety asymetria zostaje. U mnie pół roku po zabiegu nadal jest. Cięcie także było różne w każdym oku i blizna od początku była w mniejszym oku bardziej pozioma. Najgorsze, że operator się wypiera że coś poszło nie tak a nikt nie chce poprawiać po kimś.

  • Anonim
    Zico
    7 maj 2022

    Prosze o zdjęcie

  • Anonim
    Zico
    7 maj 2022

    Jak teraz Pani wygląda?

  • Anonim
    KamilaAnna
    11 kwi 2022
    Najlepszy komentarz

    Po miesiącu nadal powieki były nierówne. Z czasem nieco się to wyrównało, niemniej jednak asymetria pozostała (minął rok). Dodam, że z czasem się przyzwyczaiłam i aż tak mocno nie widzę tej dysproporcji. Niestety nie mogę się zgodzić z chirurgiem, który wykonał ten zabieg, że to nie ma znaczenia. Owszem ma. Cięcie i szew ma potem wpływ na kształt powiek.

  • Anonim
    gratitudine
    16 maj 2021

    Dzień dobry, jestem w trochę podobnej sytuacji. Może Pani napisać, jak to wygląda po miesiącu? Dziękuję i pozdrawiam.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama