Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Asymetria po plastyce powiek

Anonim
SylwiaWisnia
Łódź · Utworzono: 17 gru 2021 · Ostatnia odpowiedź 3 kwi 2024

Minęło 3 tygodnie od plastyki powiek, jedno oko jest mniejsze, czuję opór podnosząc powiekę. Czy może to być spowodowane obrzękiem? Czy jest możliwe aby został uszkodzony mięsień dźwigacz powieki? Co to może być?

14 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    MikaMiki
    3 kwi 2024

    Witam jestem ciekawa czy asymetria ustąpiła? I po jakim czasie, pytam ponieważ jestem tydzień po operacji i też mam asymetrię. Boje się że tak zostanie.

  • Anonim
    Julia222
    8 sty 2024

    Jestem 6 tyg po zabiegu. Mam podobny problem . Jak u Pani się to zakończyło ?

  • Anonim
    Kasia815514
    Użytkownik wyróżniony
    21 gru 2021

    Blizny nie były smarowane niczym.

  • Anonim
    Kasia815514
    Użytkownik wyróżniony
    21 gru 2021

    Przez pierwszy tydzień okłady co półtorej godziny z zimnego lodu w torebkach. Antybiotyk w żelu przez dwa tygodnie. Ale proszę mi uwierzyć, że przez dwa miesiące byłam przerażona, nad lewym okiem był siniak, który długo nie schodził. Teraz sama nie wierzę w efekt. Pani Sylwio ja mam 41 lat w marcu u inaczej podchodzi się do wszelkich ingerencji chirurgicznych w wieku 24 lat, a inaczej po 40. Proszę jeszcze o trochę cierpliwości, jeżeli asymetria się utrzyma, proszę rozmawiać z Pani doktorem.

  • Anonim
    SylwiaWisnia
    21 gru 2021

    Imponujący efekt :) czy masowana pani blizny? Smarowałaś czymś?

  • Anonim
    Kasia815514
    Użytkownik wyróżniony
    19 gru 2021

    Trzy miesiące po zabiegu.

  • Anonim
    Kasia815514
    Użytkownik wyróżniony
    19 gru 2021

    5 dni po zabiegu

  • Anonim
    Kasia815514
    Użytkownik wyróżniony
    19 gru 2021

    5 dni po

  • Anonim
    Kasia815514
    Użytkownik wyróżniony
    19 gru 2021

    Chwilę po zabiegu

  • Anonim
    Kasia815514
    Użytkownik wyróżniony
    19 gru 2021

    Przed

  • Anonim
    Kasia815514
    Użytkownik wyróżniony
    19 gru 2021

    Opór był 6 do 7 tygodni, efekt ostateczny po 2 miesiącach. Przesyłam zdjęcia.

  • Anonim
    SylwiaWisnia
    19 gru 2021

    Pani Kasiu, czy ten opór przy podnoszeniu także utrzymywał się do dwóch miesięcy? Kiedy osiągnęła Pani ostateczny zadowalający efekt?

  • Anonim
    Ma_gorzata_Golasiewi
    19 gru 2021

    Mam podobnie. Jestem tydzień po i też mam asymetrię. Mam nadzieję, że to minie, nie chcę krzywych oczu.

  • Anonim
    Kasia815514
    Użytkownik wyróżniony
    17 gru 2021
    Najlepszy komentarz

    Ja miałam plastykę powiek w czerwcu, takich nerwów i strachu, gdyż chodziło o twarz nie miałam wcześniej.Wiadomo,to twarz, nie da się później nic ukryć. Kolezanka powiedziała, że to taki zabieg w przerwie na Lunch i szybko się goi. Mój lekarz operował mi już dwa razy piersi, ufam mu bezgranicznie ale mimo wszystko nerwy i strach był okropny. To nie jest zabieg w przerwie na Lunch. To poważna operacja. Dwa miesiące miałam siniaki,nie malowałam się. Nie mogłam unosić powiek i patrzeć w górę, tak jakbym czuła ciężkość. Ale teraz... Doktor przy zabiegu wyrównał mi asymetrię twarzy, operację przeprowadził perfekcyjnie. Efekt przerósł moje oczekiwania. Daj powiekom czas. Jezeli do dwóch miesięcy nic się nie zmieni rozmawiaj ze swoim doktorem.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama