Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

3 tygodnie po plastyce powiek góra i dół - jest dziwnie

Anonim
Sobota
Warszawa · Utworzono: 8 mar 2023 · Ostatnia odpowiedź 30 mar 2023

Hej, 3 tygodnie temu zrobiłam górę i dół, przez pierwsze dni wyglądałam jak zombie. Same linie cięcia szybko się zagoiły, ale teraz jestem lekko przerażona tym, co się dzieje. Cały czas czuję ciągniecie blizn, oczy są hiper wrażliwe. Przy linii rzęs (góra i dół) nie do końca wróciło mi czucie. Przez kilka dni robiłam makijaż do pracy (pierwszy dwa dni po zdjęciu szwów), teraz jest to niemożliwe, bo po chwili oczy tak szczypią, że mam ochotę je wydrapać. Do tego mam dziwne uczulenie/ stan zapalny w jednym oku (jutro mam badanie pod mikroskopem) i ono jest cały czas spuchnięte, a powieka przekrwiona. Czasem bardzo boli :( Leki nie pomagają. Tylko krople i spraye do oczu przynoszą ulgę na chwilę. Błagam, napiszcie, czy ktoś ma za sobą podobne doświadczenia? Czy to źle wykonany zabieg, czy losowy przypadek? Może ktoś ma jakąś radę? Będę z całego serca wdzięczna za jakiekolwiek wsparcie. Pani doktor mówi, że to normalne - szkoda, że przed zabiegiem tak niewiele mówiła o możliwych następstwach i powikłaniach… Plusy: siniaki szybko schodzą i kształt oka (jak Noe jest spuchnięte) wygląda pięknie. Tylko kiedy przestanę źle się czuć i będę mogła cieszyć się efektem?

4 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Ivonne
    30 mar 2023

    Możesz napisać proszę u kogo je robiłaś. będę wdzięczna.

  • Anonim
    Asia75
    Użytkownik wyróżniony
    9 mar 2023
    Najlepszy komentarz

    Ojej, w takim razie leczenie, ale myślę, że jak uporasz sie z tym zapaleniem to bedziesz cieszyć się ładnymi powiekami. Ja przez pół roku spałam z lekko uchylonymi oczami, ale wszystko wróciło do normy. Jedyny dyskomfort, że musiałam nawilżać oczy kropelkami. Nie wiem jak u innych to wygląda, ale ja tak miałam.

  • Anonim
    Sobota
    8 mar 2023

    Dziękuję Asiu za komentarz, rozwiałaś cześć moich obaw. Na zdjęciu nie widać zmiany na tym oku (wyglada okropnie), jest podejrzenie zapalenia lub owrzodzenia rogówki. Jutrzejsze badanie powinno dać diagnozę. Pozdrawiam

  • Anonim
    Asia75
    Użytkownik wyróżniony
    8 mar 2023

    Miałam robione górne powieki, czucie powiek wróciło ok. po pół roku (dokładnie nie pamiętam). Uczulenie może masz na jakiś kosmetyk, spokojnie, przemywaj tylko delikatnymi detergentami i delikatny kremik nawilżającym. Ja nie widzę, żeby było coś nie tak. Mój mąż miał robione miesiąc temu. On z tym nic nie robi, ja smaruje jemu jedynie kremikiem jak mi się przypomni. Blizny go też ciągną.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama