Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Zbyt mały, bardzo zadarty nos po całkowitej korekcie.

Anonim
Marla31
Katowice · Utworzono: 30 cze 2021 · Ostatnia odpowiedź 7 sty 2022

Jestem 2 tygodnie po całkowitej korekcie nosa. Moim problemem był zbyt duży nos z garbkiem i opadający koniuszek. Moim życzeniem był naturalnie wyglądający, prosty nos bez zadarcia. Po zabiegu moim oczom ukazał się strasznie zadarty nos, dziurki nosa praktycznie ustawione pionowo nadające wygląd świńskiego ryjka/nietoperza. Na tym etapie jeszcze nie panikowałam. Stwierdziłam, że poczekam do zdjęcia gipsu. Niestety gdy zdjęto mi gips końcówka nosa nie opadła. Teraz minął kolejny tydzień. Nos od przodu wygląda minimalnie lepiej, ekspozycja dziurek jest trochę mniejsza. Jednak z profilu wygląda to tragicznie. Nos podciąga mi górna wargę tak ze lekko odstaje od zębów. żyje tylko nadzieją, że nos opadnie po paru tygodniach o czym zapewniał mnie lekarz. Obejrzałam wszystkie dostępne w sieci vlogi i u nikogo nie widziałam tak zadartego nosa jak u mnie. Z jednej strony chcę ufać polecanemu specjaliście, ale z drugiej strony mam oczy i widzę ze nos jest stanowczo za mały. Na dzień dzisiejszy strasznie żałuję operacji gdyż nos za duży wyglądał mniej szpetnie niż nienaturalny nos zadarty jak u świni. W tym momencie cieszę się z noszenia maseczek bo ludzie którzy mnie znają będą w szoku.

Proszę wszystkich, którzy przeżyli coś podobnego, proszę powiedzcie czy nos faktycznie opadł po paru tygodniach? Błagam dajcie tu jakieś informacje bo jestem przez tą sytuację w bardzo załamana.

12 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    JoLa2
    7 sty 2022

    Jak teraz sytuacja? Miałam podobnie, nos po operacji nie był za mały, za to strasznie zadarty, wyglądałam jak świnka z moją jasnoróżową karnacją. Lekarz kazał czekać, nawet rok. Dziś jestem pół roku po operacji i nos jest "opadnięty". Mam nadzieję, że już bardziej nie opadnie, za to wciąż jeszcze mam opuchliznę. Zaraz po zabiegu wyjechałam na wakacje, więc prawie codziennie robiłam sobie zdjęcia, potem to kontynuowałam i teraz mogę sobie pooglądać, jak się zmieniał. Różnica naprawdę szalona.

  • Anonim
    Melania786715
    13 sie 2021

    Wiem, że można wykonać zabieg modelowania nosa kwasem hialuronoowym. Spoko, jak można w taki prosty sposób poprawić swój wygląd.

  • Anonim
    Marla31
    12 sie 2021

    Manka. Tak konsultowałam, lekarz twierdzi, że się to zmieni. Tylko niestety nos wyszedł za mały, cały czas jest bardzo zadarty. Nie wiem, jak niby miałby się powiększyć.
    Rozumiem, że ludzie narzekają zaraz po operacji, bo nos nadal jest za duży lub nadal ma garba. U mnie to poszło w drugą stronę. Mam sztucznie wyglądający, za mały zadarty nos.

  • Anonim
    kamilak4
    10 sie 2021

    Gdzie najlepiej zrobić modelowanie nosa kwasem? Interesuje mnie glównie Kraków/Wawa.

  • Anonim
    manka
    6 sie 2021
    Najlepszy komentarz

    Ojej bardzo Ci wspólczuję... ale przecież na ostateczne efekty to nawet rok trzeba czekać, może nos jeszcze się "ułoży". A konsultowałaś się w tej sprawie z lekarzem? Mówilaś, że nie jesteś zadowolona i co on na to, jeżeli tak? Ja miałam garbek i zdecydowałam się na kwas hialuronowy, bo bałam się strasznie operacji.

  • Anonim
    Marla31
    8 lip 2021

    Marita899493, dziękuję Ci, że się odezwałaś. Te słowa dają odrobinę nadziei. Czy mogłabym się z Tobą skontaktować poza tym portalem?

  • Anonim
    Marla31
    8 lip 2021

    Marita899493, dziękuję Ci bardzo, za to, że odpisałaś, te słowa dodają trochę otuchy, bo na dzień dzisiejszy mój nos wygląda bardzo źle i czuję się z tym okropnie.

  • Anonim
    Marita899493
    8 lip 2021

    W takim razie naprawdę Cię mogę jedynie tu pocieszyć i zapewnić, że nosek opadnie, zobaczysz :)
    Mój też na początku był zadarty i wyglądałam jak świnka ;)
    Z biegiem dni to zadarcie staje się coraz mniejsze, a wręcz teraz to chyba mi go nawet trochę brakuje ;)
    A u kogo miałaś operację ?

  • Anonim
    Marla31
    7 lip 2021

    Marita899493, to bardzo Ci dziękuję, że się odezwałaś. Tak jak pisałam jestem strasznie załamana... Nos wygląda paskudnie.

  • Anonim
    Marita899493
    6 lip 2021

    No więc jeśli chcesz poznać opinię osoby z tzw. "doświadczeniem" w tej kwestii, to dobrze trafiłaś, bo ja jestem 3 m-ce po operacji i już na ten moment widzę, że mój nos sporo opadł ;)

  • Anonim
    Marla31
    4 lip 2021

    Dziękuję Marita899493. Jestem świadoma tak zwanej teorii. Zależy mi na opinii osób, które mają podobne doświadczenia.

  • Anonim
    Marita899493
    1 lip 2021

    Opada i to sporo, także nie przejmuj się :)
    Na razie za krótko jesteś po operacji, a uwierz mi, on jeszcze się zmieni.
    Podobno dopiero po ok. 6 m-cach można go oceniać wstępnie, więc daj sobie czas :)

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama