Wygląd ust po całkowitej korekcie nosa

Anonim
Mar105
· Utworzono: 27 gru 2024 · Ostatnia odpowiedź 5 sty 2025

Dzień dobry, Jestem 9 tygodni po całkowitej korekcie nosa metodą otwartą wraz ze skróceniem skrzydełek. Niestety moja górna warga wygląda tragicznie. Opadła na górne zęby, jest jakby lekko wzniesiona do przodu i jest prawie nieruchoma. Uśmiech sprawia mi ogromną trudność, wygląda to jakbym doznała w tej okolicy paraliżu. Niestety nie mam kontaktu z operatorem. Czy takie sytuacje się zdarzają? Proszę o pomoc i poradę czy tak już zostanie? Czy jest szansa, że usta powrócą do normalnej pozycji?Czy na tym etapie można zrobić coś co przyspieszy ich powrót do normalności?

1 komentarz

Reklama
  • Anonim
    Paula89824180
    5 sty 2025

    Hej, może to opuchlizna? Dobijała bym się za wszelką cenę do operatora... Ja miałam metoda zamknięta robiony nos kilka lat temu, ale nie miałam takich problemów. Dziś już jest lepiej?

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama