Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Wtórna korekta nosa.

Anonim
Florense
Użytkownik wyróżniony
Lublin · Utworzono: 8 kwi 2024 · Ostatnia odpowiedź 16 kwi 2024

Hej. Planuję wtórną korektę nosa. Po pierwszej nie mam efektu, nos wygląda z profilu obrzydliwie i jest nadal ogromny. Powoli dojrzewam do poprawki, aczkolwiek stres mam niesamowity. Boję się, że znowu wszystko będzie miało być cudownie, a wyjdzie jak podczas pierwszej operacji. Kogo polecacie na taki zabieg? Myślałam o dr Szczycie i w sumie zaklepałam już konsultację, ale może macie kogoś innego do polecenia? Chodzi mi o absolutnego mistrza od nosów i kogoś, kto faktycznie robi poprawki (to jest jednak większy problem niż pierwotna operacja i nie każdy się tego podejmuje). Kogoś szczerego - naprawdę zależy mi na kimś, kto otwarcie mi opowie o operacji i czego mogę się spodziewać, a o czym mogę zapomnieć.

Jeśli możecie, to podajcie również ceny takich poprawek.

1 komentarz

Reklama
  • Anonim
    Agnieszka90
    16 kwi 2024
    Najlepszy komentarz

    Klinika ot.co w Warszawie i witold waśkiewicz . Zobacz na instagramie jego nosy. :)

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama