Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Uśmiech po operacji nosa

Anonim
MagdaHan
Kraków · Utworzono: 15 gru 2022 · Ostatnia odpowiedź 7 wrz 2023

Tydzień temu miałam robioną totalną korektę nosa w części chrzestnej i kostnej. Od tej pory opuchlizna trochę zeszła natomiast moje górne usta są totalnie nieruchome. Nie są już spuchnięte ani bez czucia, jedynie straciły mobilność. Nie mogę się też uśmiechnąć w zasadzie w ogóle, usta nie podnoszą się i nie pokazują w ogóle zębów. Czy ktoś z was też tak miał i ile czasu potrzeba żeby wróciło to do normy?

6 komentarzy

Reklama
 • Anonim
  Theyshotwaldo
  7 wrz 2023

  To normalne, może trwać miesiąc, dwa miesiące.

 • Anonim
  Adam88
  21 maj 2023

  Witam Cię.
  Ja jestem teraz na etapie szukania dobrego specjalisty w tej kwestii czyli do całkowitej korekty nosa. Moje pytanie brzmi w jakiej kwocie taki zabieg można przeprowadzić i jeśli to nie tajemnica, to czy kogoś mogła byś Mi polecić .
  Z góry dzięki za info .

  Pozdrawiam .

 • Anonim
  Karolina2202
  23 mar 2023

  Właśnie szukam informacji na ten temat. Jestem po operacji nosa i czuje, że uśmiecham się jak Joker. Kąciki ust idą do góry, ale zębów nie jestem w stanie pokazać. Jestem tym w sumie załamana, bo bardzo lubiłam swój uśmiech… czy to wróci do stanu poprzedniego?

 • Anonim
  Asia75
  Użytkownik wyróżniony
  17 gru 2022
  Najlepszy komentarz

  Jestem 4 miesiące po zabieg, już nie pamiętam ile to trwało, ale tak ok 2 miesiąca zaczęły usta puszczać te napięcie. Sama do tego doszłam, że złe mięśnie używałam do uśmiechu i przy rannej i wieczornej toalecie uczyłam się że to mięśnie policzka, a nie niższe partie mięśni używa się do uśmiechu. Ten sztuczny uśmiech to wyglądał mniej więcej tak jak się uśmiecha Jarosław Kaczyński. To taki przykład dla wyobrażenia sobie tego.

 • Anonim
  MagdaHan
  16 gru 2022

  Hej Asia dziękuję za odpowiedź, a pamiętasz ile czasu mniej więcej to wracało do funkcjonowania? Ja rzeczywiście usta czuje ale ruchy są mega sztuczne, nie wiedziałam że będzie trzeba się na nowo uczyć się uśmiechać? Jak to zrobiłaś normalnie, stałaś przed lustrem i uśmiechałaś się czy miałaś jakiś zestaw ćwiczeń do tego specjalny?

 • Anonim
  Asia75
  Użytkownik wyróżniony
  16 gru 2022

  Taki stan jak opisujesz jest normalny. Górna warga jest jak beton. To będzie powoli ustępować, ale trzeba uzbroić się w cierpliwość. Kiedy u mnie to ustąpiło, miałam strasznie sztuczny uśmiech, bo używałam innych mięśni niż przed zabiegiem. Dopiero przed lustrem uczyłam się na nowo uśmiechać, tzn. używać mięśni jak sprzed zabiegu.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama