Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Uderzenie w nos w 6 dzien po operacji

Anonim
Ysia
Opole · Utworzono: 30 sie 2012

Witam wszystkich. Bardzo proszę o radę, najlepiej z fachowego źródła. W 6 dniu po operacji nosa ( operacja obejmowala calkowita korekte nosa wraz z przegrodą) uderzyłam się nosem o drzwi. Schylałam sie po coś i prostując się uderzyłam sie o próg drzwi. Nie wiem czy poczulam mocny ból (jakis napewno) bo tak sie przestraszylam, że nie zwróciłam na to uwagi. Moje pytanie brzmi: Czy mogłam sobie coś złamać w tych i tak jeszcze słabych kościach lub chrząstkach? Dodam, że podczas tego zdarzenia miałam gips na nosie. Dzwonilam do lekarza i powiedział, że najprawdopodobniej nic się nie stało bo krew nie poleciała i miałam gips, który to troche zamortyzował, ale musze sie upewnić, że nos raczej jest cały. Boję się, że przeszłam operacje, podczas której usuneli mi m.in garb a teraz się uderzyłam i znowu będę go mieć Proszę o odp.

0 komentarzy

Reklama

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama