Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Problemy z oddychaniem

Anonim
Angelika
· Utworzono: 15 lut 2010 · Ostatnia odpowiedź 20 lis 2012

Czy to normalne że po operacji nosa mam problemy z oddychaniem i w dodatku dostałam katar czy to sa normalne powikłania po zabiegu ?

6 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Nadzieja
    20 lis 2012

    Dziękuję bardzo za odpowiedź. Mam nadzieje, że to się zmieni, bo czas upływa (3 tydzień po operacji leci), a poprawy raczej nie ma.
    Pozdrawiam

  • Anonim
    malgorzata144743
    20 lis 2012

    Witam! Twój problem dotyczy punktowego zgrubienia śluzówki nosa,które mogło powstać po cięciu chirurgicznym.Takie zmiany są dosyć częste u osób o wrażliwej śluzówce.Pacjentom zaleca się smarować wnętrze nosa specjalną maścią redukującą blizny i obrzęki.Preparat jest wydawany na receptę a jego skład może ustalić chirurg plastyk bądź dermatolog.Życzę powodzenia.Studentka medycyny

  • Anonim
    Nadzieja
    12 lis 2012

    Witam miałam robioną całkowitą korektę nosa. Jestem 2 tygodnie po zabiegu. W nosie - jak do niego zajrzę - z obu stron widzę kawałek za skrzydełkami wystające białe zgrunienia (guzki), które są podobno łączeniem części kostnej i chrzęstnej. Z prawej strony ten wystający guzek blokuje mi skutecznie drogę oddychania (wiem,że to to, bo gdy włożę patyczek z wacikiem i delikatnie go uniosę - oddycham od razu dobrze). Podobno powinno się to wchłonąć? Oczywiście będę czekać nawet kilka miesięcy - jeśli trzeba i jeśli faktycznie powinno to się wchłonąć. Ale mam wątpliwości. Proszę o opinię.

  • Lek. med. Adam Kaleciński

    · 26 lut 2010

    Szanowna Pani Angeliko

    Istotną informacją jest to kiedy miała Pani operację. Jeśli była ona w ciągu ostatnich tygodni, to trudności w oddychaniu mogą być wynikiem opuchlizny. Jeśli zabieg był dawno, to należałoby skonsultować się z chirurgiem. Nie jest też powiedziane, że problemy z oddychaniem muszą być związane (jeśli zabieg był dawno).
    Zapraszamy na konsultację do naszej kliniki

    Pozdrawiamy
    Chirurgia Plastyczna

  • Anonim
    Angelika
    19 lut 2010

    To straszne mam nadzieje ,że nie bede mieć tak jak ty,
    jednak obawiam się że mogę mieć ... Tak czytałam juz i znalazłam forum gdzie większość osób po operacji skarży się na katar i trudności z oddychaniem ,także się uspokoiłam ,ale nie chce zeby to trwało kilka lat

  • Anonim
    margaret_gaj41434
    18 lut 2010

    Angeliko,jestem po operacji nosa juz 7lat,niestety,katar mam prawie codziennie ,poza tym moj wech nie jest taki sam,czesto odczowam suchosc w nosie ,oczywiscie utrudnia mi to w spaniu,od pewnego czsu odczowalam dolegliwosci sluchowe,udalam sie do specjalisty/Nie mieszkam w kraju/jednakze operacje przeszlam w dosc znanej prywatnej klinice w Polsce.
    Zbiegiem okolicznosci trafilam do polskiego lekarza w canadzie.Stwierdzil,iz moj nos wymaga wewnetrznej rekonstrukcji poniewaz nie poprawnie zostal wykonany pierwszy zabieg.Przyznam sie ze mam obawy co do drugiego zabiegu i troche sie boje ,pomimo iz jest to canada.Nie wim czy problemy jakie mam do tej pory przez tyle lat znikna. Zabieg mam wyznaczony na 15 kwietnia.Jezeli poczytasz wiecej literatury,mozesz znalezsc informacje ktore Cie interesuja.Ja osobiscie sluchalam kilku wypowiedzi znanych aktorek tu w Canadzie ktore jednoznacznie stwierdzily,iz po zbiegu korekcji nosa kazda z nich ma cieknacy wodny katar.
    Ja mecze sie z tym od siedmiu lat .powodzenia

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama