Problem ze słuchem po operacji prostowania przegrody

Anonim
RoksanaW99
Poznań · Utworzono: 1 wrz 2024

Witam. 5.08 miałam prostowaną przegrodę nosową jednak od ściągnięcia opatrunku i tamponad tj 6.08 mam zatkane prawe ucho i ciągle czuję uczucie „pełności” w uchu. Przegroda była skrzywiona lewostronnie. W prawej dziurce od nosa miałam też nacinaną małżowinę uszną ponieważ była przerośnięta, czy jest możliwość żeby lekarze uszkodzili mi słuch? Jeżdzę do laryngologa prowadzącego jednak Pani na aktualny moment mówi mi tylko że mam mocno opuchniętą prawą stronę nosa, że mam brać 3x3 tabletki dziennie rutinoscorbin i psikać sprey do nosa Nasonex, wdychać powietrze buzią, zatykać nos i próbować wydmuchać. Co prawda w uchu coś tam przeskakuje ale nie mam cały czas takiego słuchu jak przed operacją. Zauważyłam też że z prawej stronę nosa powstał garb, którego wcześniej nie miałam. Co w takiej sytuacji ?

0 komentarzy

Reklama

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama