Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

powtórna operacja-czy mozliwa po latach ?

Anonim
Justa175670
· Utworzono: 26 lis 2012 · Ostatnia odpowiedź 17 sty 2013

Witam, 10 lat temu miałam operację nosa- usuniecie garbka i zmniejszenie nosa. Jednak efekt mnie nie zadowala (mimo tego że kształt jest w porządku). Nos jest wciąż za duży (nie znoszę swoich zdjęć z profilu), szczególnie jak się uśmiecham to nie mogę na niego patrzeć. No i mam za duże dziurki od nosa, co też mi przeszkadza. Czy powtórna operacja wymagałaby znów łamania nosa, czy może wystarczy plastyka jego czubka i chrząstji po nim(skrócenie nosa i zmniejszenie dziurek), czy ryzyko powtórnej operacji jest duże i jaki może być koszt? Proszę o odpowiedzi specjalistów lekarzy, bo wierzę, że mogą mi pomóc.

22 komentarze

Reklama
  • Anonim
    karolina177654
    17 sty 2013

    Nie ważne jak wyglądamy, ważne jacy jesteśmy, jaki mamy charakter i zainteresowania. Na jednym z for ktoś wyśmiewał dziewczyny z dużymi garbatymi nosami mówiąc Baby Jagi, nie życzę źle temu komuś, ale życie powinno nauczyć go szacunku do drugiego człowieka.

  • Centrum Okulistyczne Weiss Klinik

    Centrum Okulistyczne Weiss Klinik

    · 17 sty 2013

    Oczywiście możliwa jest powtórna operacja. Konieczna jest bezpośrednia konsultacja przed zabiegiem, aby lekarz mógł przedstawić możliwości powtórnej korekcji nosa.
    Zapraszamy serdecznie do Weiss Klinik! W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt

  • Anonim
    Piotrek189837
    14 sty 2013

    3 ... No jak się uśmiechne to nie jest tak źle ;d

  • Anonim
    Piotrek189837
    14 sty 2013

    2

  • Anonim
    Piotrek189837
    14 sty 2013

    Witam serdecznie. Tak się czasem zastanawiam. Nie było mi łatwo. Czasami żałuje że urodziłem się za wcześnie. Może trafiłbym lepiej przy pierwszym zabiegu. Ostatnią operacje miałem jakiś czas temu. Dosyć dawno (może z 10 lat może ciut mniej). Jestem zadowolony. Nos jest drożny na obie dziurki, wczesniej nie był. Wygląda też lepiej. Niemniej, czasami chciałoby się mieć doskonalszą twarz to chyba kwestia przegrody nie udało się jej zrobić całkiem prosto.... Ja wiem, że tam było już w cholere dłubane. Po ostatnim zabiegu dostałem rade, zeby już nie dłubać. Sam nie wiem. Czemu musze mieć 4 razy więcej pewności siebie. 6 razy silniejsze dążenia. Bardziej ambitne cele. Czemu musze być aż tak bardzo zajebisty, żeby być w porzadku?! Ha. Może, może parę kilo jeszcze raz zrzuce. Ale wiecie Panowie, chciałbym być czasem bardziej atrakcyjny. Bo lubie kobiety. Przede wszystkim te najpiękniejsze, a już bardziej zajebisty niż jestem teraz, chyba nie będe. ;p Cieszyłem się już damskim towarzystwem. Ale czemu mam mieć czałe życie na tej płaszczyźnie pod górkę? Mówiłem już że lubie fajne kobiety. Te mądre też. I dobre. Chce się czuć bardziej pociągający na płaszczyźnie fizycznej. Chce mieć absolutną pewność swojej atrakcyjności fizycznej... Czasami chciałbym na tej płaszczyźnie estetycznej mieć bardziej symetryczną twarz. Ale jak miałoby być coś gorzej to nie chce. Odnalazłem w sobie zajebistość na tyle dużą że czuje się fajny mimo tego defektu... Napisałem, sam nie wiem już się pogodziłem... Tu, tu trzeba cudotwórcy nie człowieka. Do tych wszystkich co mają garba czy coś... ;p Myslcie sobie, ze zawsze mogło być gorzej ;p Na plaszczyznie fizycznej mamy inne atrakcyjne cechy.. U mnie fajne oczy, jestem wysoki, a jak schudne to widac miesnie do tego... Także szukajcie w sobie zajebistości Panie i Panowie. I nie rezygnujcie z wyglądu, tylko dlatego, że czasami się nie da...(choć ponoć nie ma rzeczy niemożliwych). Zawsze można ubrać fajnego ciucha czy coś. Pozdrawiam serdecznie...

  • Centrum Medyczne Bieńkowski

    · 8 sty 2013

    Oczywiście , że jest możliwa, jest to poważny zabieg i kwalifikacja do niego może odbyć się wyłącznie drogą osobistego kontaktu z lekarzem podejmującym decyzję. Zapraszamy, mamy 20 letnie doświadczenie w takich zabiegach. Centrum Medyczne Bieńkowski-Klinika Chirurgii Plastycznej

  • Anonim
    magdalena188872
    8 sty 2013

    Właśnie po lekturze for tak zauważyłam. A tu posty wydawały mi się "normalne". No nic, szperam dalej:)

  • Anonim
    karolina177654
    7 sty 2013

    Wątpię, żeby ktoś Ci tu odpowiedział. Na forach zazwyczaj"siedzą" ludzie, którym coś nie wyszło, szczęśliwcy już dawno zapomnieli o operacji.

  • Anonim
    magdalena188872
    7 sty 2013

    Oczekuję odpowiedzi od pacjentek - dr Giedrojcia i dr Olender. Jeden dowód w postaci mojej koleżanki to dla mnie jakby za mało. Ponadto bardziej chodziło mi też o cenę zabiegu.

  • Anonim
    karolina177654
    5 sty 2013

    A od kogo oczekujesz odpowiedzi?
    Jeśli masz koleżankę po zabiegu u tego lekarza to najlepszy dowód.
    Prześlij zdjęcia koleżanki z chęcią pooglądamy.

  • Anonim
    magdalena188872
    5 sty 2013

    Dziękuję za odpowiedzi i rekomendacje, ale wolałabym zabieg gdzieś w woj. śląskim, bo tu mieszkam. Ostrawa w sumie po sąsiedzku, ale jak ja się tam dogadam?:) Chyba, że język polski obowiązuje... A co sądzicie o Weiss Klinik z Chorzowa? Tam właśnie u dr Giedrojcia miała operację moja koleżanka. Dobre opinie ma również dr Olender, która kiedyś operowała również w tej klinice... Klinik jest jednak do wyboru! Ale czy wszędzie są takie same ceny? W Chorzowie za pełną korekcją noska koleżanka płaciła 10 tys. jakoś.

  • Klinika Llc Cieszyn

    · 4 sty 2013

    Witam,
    Jak najbardziej reoperacja jest możliwa, w tym celu zapraszam na konsultację do Kliniki LLC w Ostrawie aby omówic szczsgóły zabiegu oraz Pani oczekiwania. Pozdrawiam

  • dr Jerzy M. Chęciński

    · 3 sty 2013

    Witam,

    Oczywiście, że operacja jest możliwa. A czy chirurg plastyk podejdzie lepiej jest to kwestia jego umiejętności.

    Pozdrawiam,
    Dr Jerzy Chęciński

  • Anonim
    karolina177654
    3 sty 2013

    Niewidomi malują obrazy, zdolności są to i oczy niepotrzebne.
    Normą jest chyba też to, żeby nos był w całości, bez zapadających się ścian. Dobrze, że wreszcie mówi się o komplikacjach.

  • Anonim
    magdalena188872
    3 sty 2013

    Witam, 5 lat temu miałam korygowaną krzywą przegrodę nosową przez laryngologa. Poprawa była, ale na kilka miesięcy. Nadal mam trudności z oddychaniem (praktycznie jedną dziurką tylko oddycham), a sam nos jest dalej krzywy. Rozważam powtórną operację, ale tym razem u chirurga plastyka, tak poleca mi koleżanka, która hest po takiej operacji. Czy możliwy jest powtórny zabieg w moim przypadku? Czy chirurg plastyk rzeczywiście lepiej podejdzie do tematu niż lekarz laryngolog?

  • Anonim
    malgorzata177099
    10 gru 2012

    Droga Apio! W chirurgii plastycznej istnieje przeświadczenie,że najbrzydszy kształt nosa ma projekcję pinokia.Inne rodzaje nosów nie są bardzo odbiegające od przyjętych norm europejskich.Operacja plastyczna jest zabiegiem drastycznym,gdzie wszelkie czynności odbywają się w środowisku mokrym(kałuży krwi).Lekarz nacina śluzówkę nosa,odsłania szkielet chrzęstno-kostny i modeluje jego nowy kształt.W procesie modelowania wykonuje się cięcia przez chrząstkę i na chrząstce,które pozwalają-poluzować CAŁĄ część chrzęstną oraz ustawić ją pod innym kątem i ponownie zszyć.Czynności te wpływają na kształt czubka nosa.Tego typu ingerencja w tkanki nosa pozostawia blizny wewnętrzne,które jeśli są głębokie mogą być widoczne na zewnątrz nosa w postaci zgrubienia.Operacja nosa wiąże się jeszcze z innymi komplikacjami.Poczytaj o nich w internecie.Pozdrawiam

  • Anonim
    apia
    4 gru 2012

    rozważam operację...bbbbb się boję i mam wątpliwości, możemy skontaktować?

  • Klinika Llc Cieszyn

    · 4 gru 2012

    Witam,
    Zapraszam na konsltację do Kliniki LLC w Ostrawie aby omówić odpowiednią metodę zabiegu oraz Pana oczekiwania. Pozdrawiam.

  • Anonim
    Isabelle
    27 lis 2012

    Cześć! Wydaje mi się,że zbyt surowo oceniasz pracę chirurga plastycznego.Nie wierzę w całkowicie nieudane operacje.Być może Twój nos nie jest dziełem najlepszego artysty,ale na pewno zmieniono w nim to i owo,aby wyglądał lepiej.Twoje spostrzeżenia są czysto subiektywne.Skoro lekarz operujący Cię ma odmienne zdanie do Twojego,to należy taką opinię uszanować.W końcu zabieg wykonywał chirurg plastyk a nie internista.Pozdrawiam

  • Anonim
    kosmal
    27 lis 2012

    to prawda to czym nas matka natura obdarzyła nie powinno się zmieniać. Moj stary nos był o wiele ładniejszy niź to co mam w tej chwili na twarzy! Nie ruzykujcie bo nos to najważniejsz część twarzy i naprawdę wierzcie mi ciężko jest żyć gdy jest schrzaniony.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama