Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Operacja nosa w Krakowie

Anonim
Ewa40159
· Utworzono: 12 sty 2010 · Ostatnia odpowiedź 3 sie 2018

Witam,

Nie mieszkam w Polsce ale planuje poddac sie operacji plastycznej nosa w Krakowie. Czy polecilibyscie mi jakies kliniki czy nazwiska lekarzy, ktorzy wykonali wasze zabiegi i z ktorych jestescie zadowolenie?

Dziekuje uprzejmie

Ewa

15 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Agaa23
    3 sie 2018

    Ja przeszłam korekcje nosa kwasem hialuronowym, nie wiem czy Cię coś takiego interesuje ale jeśli byś się zdecydowała to polecam. Nie sądziłam że efekty będą aż tak widoczne. Zdecydowałam się na klinikę skopia bo słyszałam sporo pozytywnych opinii i nie żałuje, mam teraz wymarzony nos :)

  • Centrum Okulistyczne Weiss Klinik

    Centrum Okulistyczne Weiss Klinik

    · 17 sty 2013

    Witamy,
    zapraszamy "po sąsiedzku" do Chorzowa. Zabiegi korekcji nosa przeprowadza u nas znany chirurg plastyk dr Zbigniew Giedrojć Juraha.

    W celu umówienia się na konsultację, prosimy o kontakt - tel. ********** lub ************

    Pozdrawiamy!

  • Anonim
    glenart
    13 sty 2013

    Polecam Dr. Małka z krakowa. Jest to jeden z najlepszych specjalistów.

    Byłem u niego na konsultacjach i niedługo wybieram się do dr na operację.

    Bardzo miły, sympatyczny Pan.

    Polecam bo nie znajdziecie lepszego specjalisty w małopolsce.

    Koszt operacji to około 8 tys

  • Anonim
    assia
    10 sty 2013

    szukam dobrej kliniki w Krakowie- korektę nosa jakie koszty?

  • Anonim
    marc
    21 lis 2012

    Czy ktoś może słyszał a może miał pełną korektę nosa u dr. Kulickiego. Proszę o podzielenie sie swoimi uwagami

  • Anonim
    malgorzta41435
    18 lut 2010

    Witam EWo!
    Próbuje skontaktować się z kobietami, które postrzegają siebie jako nieatrakcyjne lub sa tak postrzegane przez innych z powodu nieładnego nosa.
    Bardzo proszę o kontakt wszystkie takie panie, które wyraziłyby chęć rozmowy na ten temat lub chciałyby wystąpić w popularnym programie telewizyjnym.Zapewniamy darmowa konsultacje psychologa oraz specjalisty, pomogamy nawiązać kontakt z klinikami.Jesli jest Pani tym zainteresowana, proszę o kontakt.
    Pozdrawiam
    Małgorzat ta Curzydło TVN
    ***********

  • Anonim
    Ewa40159
    16 sty 2010
    Najlepszy komentarz

    Ja niestety nie mam jak jezdzic po calej polsce na konsultacje do roznych doktorow, poniewaz bede miala tylko tydzien w marcu, gdzie tez chcialabym spedzic troche czasu z rodzina. wiec po przeszukaniu tych wszystkich forum, postanowilam,ze albo doktor Szczy z Warszawy albo Latkowski z Polanicy. Doktor sczyt jednak nie jest w stanie przyjacv mnie na konsultacje w marcu kiedy bede w polsce a pozatym kolejke na operacje ma 11 miesiecy, wiec zrezygnowalam z niego i tez bede robic u Pana Latkowskiego. Powiedz mi Marzena kiedy jest twoja operacja? czy mozemy sie jakos wymienic numerami tel czy emailami i porozmawiac prywatnie?bylabym bardzo wdzieczna.

    pozdrawiam

    Ewa

  • Anonim
    szpilka2010
    15 sty 2010

    Wiem jak się czujesz z tym mętlikiem w głowie Ewo ale sama musisz zdecydować może intuicyjnie,myśle nawet bardziej gdzie najpierw pojechać na konsultacje,bo u kogo zrobisz nosek to już inna sprawa,bo chyba łatwiej.Ja dzwoniłam na początku stycznia i dostałam termin na KONSULTACJE na połowę kwietnia,byłam w szoku! ale wiesz teraz korekty nosa są bardzo modne i chyba dlatego:)Na tej str.którą ci podałam jest w menu albo na kórejś ze stron link do czarnej listy.Ewo wiem że sprawa dojazdu jest problemem ale tym naprawde się nie sugeruj,bo spiepszone cycki można porawić i najwyżej ich nie pokazywać a nosa nie ukryjesz i widać kazdy błąd.Pociąg do Polanicy ode mnie jedzie ponad 5 godzin i musze być na 6 rano na peronie-czysty koszmar!!ale muszę to przejść(jak poród):)Dasz radę tylko umawiaj wizyty szybko,bo i tak długo to potrwa...a czarna lista jest przydatna,bo administratorzy tej str.pilnują udokumentowania złych opini(zdjęcia,dokumęty itd.)a poza tym są lekarze którzy kiedyś mogli być na fali,bo zależało im na wyrobieniu dobrej marki i teraz na opini jadą totalnie knocąc operacje ja mam to samo z piersiami,które dobrze są zrobione ale przez 3 lata pani dr.się popsuła i ma złą opinie na forach więc nie chcę ryzykować i poszukałam innego chirurga z dobrą aktualnie opinią.Cieszę się,że się nie obraziłaś za moje mocne słowa ale musiałam,żeby ci pomóc a nie głaskać,żeby dobrze wypaść na forum:)Pozdrawiam1

  • Anonim
    Ewa40159
    14 sty 2010

    Dziekuje uprzejmie dziewczny za wszystkie odpowiedzi. Marzena, gdzie moge znalezdz ta czarna liste lekarzy?

    Ja mialam nadzieje, zrobic konsultacje koncem lutego bo wybieram sie wtedy do Polski na tydzien, a sama operacje w czercu/lipcu, ale wiem juz teraz,ze co poniektorzy lekarze wspominani na tych forum maja nawet dluzsze kolejki. A ile ty czekasz Marzena? Ja wolalabym Warszawe niz Polanice zdroj, bo dla mnie wyjazd do Polaki to polowa kosztu samej operacji, wiec skoro nie moge w Krakowie (bo jak z wielu wypowiedzi wynika nie ma w Krakowie dobrego lekarza) to w Warszawie przynajmniej jest lotnisko. Z drugiej strony na temat tej Polanicy duzo tez slychac w tych forum, ale tak jak tu wspominacie, z kad mamy miec pewnosc,ze to nie jest reklama przez samych doktorych?? naprawde jest to strasznie skomplikowane,zeby podjac wlasciwa decyzje. Czy ktos z was przeszedl operacje nosa?? ja zbieram sie z tym od wielu lat i postanowilam,ze w tym roku juz nic mnie nie powstrzyma

    pozdrawiam

    Ewa

  • Anonim
    Samanta
    13 sty 2010

    Ja jeszcze odnosnie wypowiedzi Marzeny. Kiedy szukalam dobrego hotelu, przyznam sie, ze wchodzilam na forum, zeby posluchac rad innych uzytkownikow. Ale odnosnie forum o lekarzach dowiedzialam sie takich rzeczy, ze az mi wlosy stawaly deba. Moj byly chlopak przez jakis czas mial zlecona prace, w ktorej musial sie logowac na forum i wypisywac rozne obrazliwe rzeczy o konkurencji klienta. Skonczylo sie sprawa w sadzie, ale fatalna opinia o poszkodowanej krazy po Polsce dalej. Moze warto tez sprawdzic, ktory administrator nie pozwala na bluznierstwa. A tak swoja droga dowiedzialam sie przed chwila, ze dobrym lekarzem od nosow jest dr Mazan z Katowic, byla u niego kolezanka z pracy pare lat temu. W zyciu bym nie powiedziala, ze jest po jakiejs operacji.

  • Anonim
    szpilka2010
    13 sty 2010

    i jeszcze jedno pytasz ile się tam jedzie do Polanicy,mam wrażenie,że albo jesteś dzieckiem albo wygodnicką która chce wszystko mieć podane na talerzu albo nie umiesz posługiwać się internetem,przecież wystarczy,że wejdziesz na stronkę PKP albo Zumi odpowiednio od wybrania pojazdu,czy forumowiczki mają ci sprawdzić połączenia?przecież ja nie mieszkam w Krakowie robie tam piersi,bo tam jest dobry lekarz od piersi i mam tylko 3godz.pociągiem a innego mam w Polanicy do noska Pomyśl Ewo,bo szkoda mi i(myślę że innym też) czasu na ludzi którzy tak se piszą z ciekawości..bez obrazy

  • Anonim
    szpilka2010
    13 sty 2010

    Nie zgadzam się z wypowiedzią Samanty,bo niby jak masz znalezć dobrego chirurga?Jak pojedziesz na konsultacje to każdy lekarz będzie milutki,bo liczy się kasa a poza tym piszesz Ewo,że przebywasz za granicą ja też i wiem co znaczy jeżdżenie od lekarza do lekarza to czas i koszty,najpierw poczytaj sobie forum dokładnie,ja poswięciłam na to kilka dni a nie godzin,wiem to wymaga cierpliwości ale cóż albo rybki...Zmartwie cię też tym,że na konsultacje będziesz czekać nie mówiąc już o dacie zabiegu,to bardzo dłuuga droga!Przejrzyj też linki ze zdjęciami bo każdy lekarz ma swoją wizje jedni robią proste inni jak małym dziewczynkom,mają swój styl.Czarna lista lekarzy też jest pomocna,bo pozwala przesiać ewidentnych konowałów.Taka moja rada,osoby która siedzi w tym temacie:)pozdrawiam

  • Anonim
    Samanta
    12 sty 2010

    Czesc, zgadzam sie z tym, ze wchodzenie na tego typu strony nie ma wiekszego sensu, trzeba znalezc dobrego specjaliste, ktory ma duze doswiadczenie. Czasami warto skontaktowac sie bezposrednio z lekarzem i sprawdzic, jak przebiega komunikacja, wielu z nich odpowiada na maile. O lekarzach w Krakowie nic nie slyszalam, ale w Chorzowie jest bardzo mila dr Olender, robi fajne nosy i ta klinika, gdzie pracuje, tez robi wrazenie. Polanica to dobry osrodek, ale musisz wiedziec, do kogo trafic.

  • Anonim
    Ewa40159
    12 sty 2010

    Czesc Marzena, dziekuje bardzo za odpowiedz. ja juz bylam na tej stronie ktora polecasz, ale tylko wiecej mam namieszane w glowie niz wczesniej. widzialm wiele pozytywnych opini na temat tej polanicy zdroj, czy moglabys mi powiedziec jak to jest daleko od krakowa?
    9:42:04 PM
    jeszcze raz dzieki ewa

  • Anonim
    szpilka2010
    12 sty 2010

    Cześć Ewo,niestety nie wiem czy jest dobry chirurg w Krakowie,bo też planuje taką operacje dlatego ja będę robić nosek u dr.Łątkowskiego w Polanicy Zdroju.Chętnie też bym zrobiła w Krakowie,bo tam będę powiększać piersi które już mają implanty ale chcę większe : ) Ewo odsyłam cię do forum(**************)który zdecydował o MOIM wyborze ale ostrzegam,że nikt ci nie powie gdzie masz robić,sama musisz zdecydować.Opinii jest b.b.dużo więc minie pare dni zanim przebrniesz przez większość ale pamiętaj nos to najbardziej widoczna część ciała i najbardziej widać błędy chirurga.Polanica jest koszmarnym miejscem do dostania się tam,bo pociąg jedzie tam raniutko i tylko raz dziennie:(( ale ja wolę ten trud niż bliżej ale z wielką niewiadomą.Mam nadzieje,że ci się powiedzie i życzę ci tego.Jak będziesz chciała to napisz mi jak ci idą poszukiwania i i jak wyszedł nosek.Moje gg **************
    Pozdrawiam.Marzena

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama