Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Operacja nosa na NFZ

Anonim
Dziubeek15
Siedlce · Utworzono: 14 wrz 2021 · Ostatnia odpowiedź 29 mar 2022

Witam. czy ktoś miał przeprowadzaną operację nosa po urazie oraz przegrody na NFZ? Od kogo jest potrzebne skierowanie i jak wspominacie taką operację i czy polecacie? Mam skrzywiony nos po urazie z dzieciństwa, a niestety nie stać mnie na operację prywatnie 😔

4 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Dziubeek15
    29 mar 2022

    Mój nos to niestety skomplikowany przypadek :( boje sie ze na NFZ będzie jeszcze gorzej.

  • Anonim
    MarcinWojtx
    21 gru 2021
    Najlepszy komentarz

    Od mojej operacji minęły 3 miesiące, nosa ma sie jescze zmienić - do roku może sie jeszcze poprawić. Obecnie jest według mnie troche za duży.

    Operacje przegrody polecam jak najbardziej - czuć ulge, lepiej sie oddycha.
    Operacje nosa - to zależy , zawsze jest ryzyko że coś wyjdzie nie tak.
    Ps. masz w nicku 15. Jeśli to wiek to....
    Operacje plastyczna nosa można zrobić w wieku powyżej 20 lat, bo zmienia sie jeszcze kształt nosa itp...

  • Anonim
    MarcinWojtx
    21 gru 2021

    Cześć jestem 3 miesiące po operacji nosa. Nie jestem w pełni zadowolony.
    Miałem operacje na NFZ na oddziale chirurgii plastycznej, jest takich kilka w Polsce. Znajdziesz je w internecie.
    Jeśli Ci zależy to popatrz na stronach szpitali, znajdź lekarza, idz prywatnie na konsultacje i powiedz aby przyjął Cie w szpitalu za darmo. To znacznie przyśpieszy procedure,

    Problem w tym, że np. w Szpitalu MSWIA w Warszawie, jak i podejrzewam że w innych, operują metodą zamknięta, nos jest tylko nacinany kąciki nosa od wewnatrz, operacja trwa około 40 min, gorszy dostep operatora do kości. Jak zapłacisz to w klinice wiekszosc robi metodą otwarta czyli nacina czubek nosa, podnosi całą skórę z nosa i ma lepszy dostep do kości

  • Anonim
    Anna_Michaj_ow
    21 gru 2021

    Ja miałam. Musisz znaleźć szpital, który ma podpisana umowę z NFZ i dostać skierowanie z tego szpitala od laryngologa. Najlepiej pójść od razu z tomografią komputerową. Często prywatne szpitale maja takie umowy. Wtedy płacisz tylko za pierwszą wizytę. Ja generalnie nie polecam jeśli zależy Ci na efekcie wizualnym. Przegrodę wyprostują ale wizualnie raczej nic się nie zmieni a może byc gorzej.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama