Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Oddychanie po korekcie nosa

Anonim
Ewola34
Słupsk · Utworzono: 9 gru 2022 · Ostatnia odpowiedź 11 gru 2022

Witam, czy w Polsce przeprowadzane są operacje nosa, po których można oddychać przez nos dzięki specjalnym rurkom? Czy znacie Państwo specjalistę w Polsce, który stosuje rurki wymyślone przez doktora Kotlera ze Stanów Zjednoczonych - "Kotler Nasal Airway System"? Problem oddychania przez usta jest znaczny, gdyż ciągłe oddychanie po operacji jedynie przez usta jest bardzo nieprzyjemne i odstrasza wielu pacjentów, stąd pytanie.

5 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Asia75
    Użytkownik wyróżniony
    11 gru 2022

    Aha, w trakcie zabiegu założono mi taki mini wenfloniki, (cieniutkie malutkie) na dole dziurek. Na drugi dzień przed wyjściem do domu Pani pielęgniarka usunęła je.

  • Anonim
    Ewola34
    11 gru 2022

    Asia75, bardzo dziękuję za odpowiedź i pomoc :)

  • Anonim
    Asia75
    Użytkownik wyróżniony
    10 gru 2022

    Wrażenia po operacji ok. Nic złego się nie działo. Trudno mi powiedzieć, czy z tymi rurkami lepiej się oddycha niż z setonami, bo nie mam porównania. Jednak nie było to takie komfortowe oddychanie jak po ściągnięciu rurek. Na pewno coś one pomogły, ale i tak oddychanie jest utrudnione. Nosiłam je cały tydzień, wyciągnięte zostały na wizycie kontrolnej przy ściąganiu gipsu. Zabieg u dr Mateusza Zachary.

  • Anonim
    Ewola34
    10 gru 2022

    Asia75, dziękuję za odpowiedź. Niestety ja szukam i szukam i nie znalazłam takiego lekarza, który stosowałby rurki zamiast setonów :( Jeśli Pani może mi pomóc, to proszę o namiary. Proszę napisać jak Pani wrażenia po operacji, tzn. czy dzięki rurkom mogła Pani oddychać przez nosek?

  • Anonim
    Asia75
    Użytkownik wyróżniony
    9 gru 2022
    Najlepszy komentarz

    Robiłam zabieg korekty nosa w sierpniu i mój lekarz takie rurki zakłada. Także w Polsce też są stosowane.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama