Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Nieudana operacja plastyczna nosa

Anonim
Anetina39
· Utworzono: 22 cze 2017 · Ostatnia odpowiedź 24 lut 2019

Dzien Dobry, Jestem 4 miesiace po operacji czesci chrzestnej nosa. Po tej operacji moje zycie zamienilo sie w koszmar. Nie potrafie cieszyc sie z zycia tak jak przed operacja. Nie mam ochoty z nikim sie spotykac, osoby ktore wczesniej uwazaly mnie za atrakcyjna zerwaly ze mna kontakt. Przed operacja nos byl dosc duzy w czesci chrzestnej. Zdecydowalam sie na opercaje poniewaz zaczal zordzielac sie tak jakby na pol. Po operacji nos jest tak bardzo "obciety" i ma ksztalt rombu. Sa krzywe dziurki, sa one bardzo widoczne, widac mi nozdrza z obu stron. Na dole przegroda nosowa opada i jak sie usmiecham to widac mi tulko taki dlugi pasek na dole, to wyglada okropnie. Dolaczylam zdjecia po operacji i na koncu przed operacja i ostatnie zdjecie nos o ktorym marze. Chcialabym zasiegnac opini czy wogole moge jeszcze pomarzyc zeby zrobic jakas poprawke i miec w miare normalny nos, bardziej okragly i kobiecy (zalaczam zdjecie o jakim nosie marze) I u jakiego lekarza moglabym podjac sie takiej operacji. Z gory dziekuje za pomoc.

Aneta

21 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Agniz
    24 lut 2019

    Według mnie różnica jest ogromna na pozytyw. Wyglądasz dużo lepiej i nosek jest śliczny. Efekt bardzo ładny. Nie widzę tego gdzie dokładnie leży problem i co ci się nie podoba. Nic już nie zmieniaj bo jest dobrze. Kto operował?

  • Anonim
    ossy
    23 lut 2019
    Najlepszy komentarz

    Aga, co to za klinika, bo ostatnio też robiłam we Wrocławiu - jestem świeżo po zabiegu (miesiac)- wiec niby wiele może się zmienić, ale mój nos wygląda b. podobnie do Twojego i uważam, że zostałam oszpecona.

  • Anonim
    Aga777959
    5 lut 2019

    Ja jestem dwa lata po operacji w klinice we Wrocławiu zobacz co mi zrobił jestem załamana

  • Anonim
    Mariola742131
    6 wrz 2018

    Moim zdaniem twój nos po operacji jest świetny! Jest mniejszy, krótszy i ogólnie bardzo ładne się prezentuje. Chciałabym taki :) A jeśli naprawdę ci przeszkadza to poczekaj rok i popraw ewentualnie kwasem hialuronowym. Myślę, że zbyt nisko się oceniasz i masz w głowie jakiś ideal, do którego dazysz. A to źle, nie tędy droga. Masz bardzo ładny nos, może się do niego przekonasz :)

  • Anonim
    Ewelina540071
    15 lut 2018

    U kogo robiłaś nos ? Powinnaś zgłosić się do operatora na kontrole i zobaczyć co powie. Tylko nie mów na dzień dobry, że Ci się nie podoba ciekawe, czy sama się przyzna. Jeżeli nie, to może lepiej zmienić lekarza. Ja miałam robiony nos i doktor mi powiedziała, że czubka nie będziemy robić, a teraz mam wrazenie ze jest szerszy po operacji. Poczekam z opinia do konsultacji. Ogólnie doktor zrobiła dużo (skrócenie, ścięcie garbu,przegroda), tylko szkoda, że czubek popsuł cały efekt. Mam nadzieje, że przyna mi racje i zrobi poprawkę, bo widziałam jej inne
    ,, dzieła " i bardzo mi się podobały. Każdy ma prawo do błędu. Czasami ciężko przewidzieć efekt. Ważne żeby dobrze poprawić.

  • Anonim
    Ewelina540071
    15 lut 2018

    Mnie tez się bardzo podoba Twoj nosek, a mnie ciężko zadowolić :p wcześniej był bardzo długi i nawet trudno byłoby mi wyobrazić sobie idealny efekt po, a Pani doktor wyszło super. Dzieło sztuki. Chyba zawsze jest tak, że jesteśmy za bardzo krytyczni względem własnej osoby. Ja też miałam robiony nos i nie jestem do końca zadowolona ! Kurczę nie wiem czemu Ci się nie podoba. Wyobrażasz sobie jak inaczej mógłby się zmienić ? Jestem pewna,że każdy chirurg plastyczny byłby dumny z takiej pracy, a operator powinien dodać do swojej galerii- mnie by przekonał do siebie takim zdjęciem! Pozdrawiam

  • Anonim
    Joanna584678
    4 paź 2017

    To była odpowiedź do postu Anetiny.

  • Anonim
    Joanna584678
    4 paź 2017

    Jak dla mnie Twój nos wygląda ładnie, mój po operacji wygląda mniej korzystnie.
    Pasuje Ci do twarzy i jest dobrze wymodelowany.

  • Anonim
    Kasia26
    28 wrz 2017

    Brak słów.Żeby tak nos skrócić trzeba być osobą niepoważną.

  • Anonim
    Anna5
    28 wrz 2017

    szczerze mowiac , to uwazam ze nos po operacji, ktora pani miala jest ladniejszy ,jest mniejszy ,uwazam ze duzy nos w dzisiejszych czasach do atrakcyjnych nie nalezy ,ktory pani wczesniej miala, i tak to jak na zdjeciach widac ,ulegl skroceniu i pojawily sie bardziej widoczne te dziurki .

  • Anonim
    Ewepia
    28 wrz 2017

    Prosimy o informacje kto operował. Ja tez się przymierzam i boje się coraz bardziej. Bardzo prosimy o nazwiska ...

  • Anonim
    Natastrz
    27 wrz 2017

    Co za dziwne rzeczy Pani pisze? oczywistym jest ze kazda nawet najmniejsza ingerencja w jakakolwiek partie twarzy zmienia jej wyglad np . wystarczy wyregulowac brwi czy zrobic henne. Nie powinno wiec Pani dziwic, że twarz zmienila oblicze.....

  • Anonim
    Kasia26
    24 wrz 2017

    Witam Pani Aneto.Również poddałam się korekcji nosa miałam normalny nos pasował mi do twarzy jedynym problemem był jego koniec i garb mały,kobieta która go operowała tak w nim przerobiła wszystko,że twarz zmieniła zupełnie swoje oblicze, zrobiła wszystko inaczej niż ustaliłyśmy przed operacją skróciła,zadarła na domiar złego jest szeroki aczkolwiek jestem w tej chwili miesiąc po zabiegu.

    Człowiek płaci ciężkie pieniądze,a później płacze po nocach. Zamierza Pani poprawiać ten nos,konsultowała się już z lekarzem? Ja kiedy tylko wspomniałam mojej Pani chirurg,że mi się nie podoba i nie za to płaciłam sama zapewniała przed operacją ze to upiększanie i będzie tylko lepiej,a w tej chwili zasłania się tym,że podpisaliśmy umowę i było napisane iż twarz się zmieni tylko ciekawe dlaczego wygląda gorzej niż przed operacją.

  • Anonim
    Anetina39
    21 wrz 2017

    Niestety nos jest brzydki, ksztalt widzi sie juz po samej operacji i duzo on sie nie zmienia.

  • Anonim
    Lola562776
    21 wrz 2017

    Hey Anetka. Jak sie czujesz ? Czy nos zmienia ksztal?

  • Anonim
    Anetina39
    24 cze 2017

    Dziekuje bardzo za wszystkie odpowiedzi.

  • Dr n. med. Lubomir Lembas

    · 24 cze 2017

    Dzień dobry,
    1. na zdjęciach po operacji widać poprawę - nos jest bardziej zbliżony do ogólnie przejętych norm estetycznych dla nosa;
    2. Na ostatnim zdjęciu nos ma tak idealnie równe linie grzbietu nosa, że w rzeczywistości takie nosy nie istnieją - nie odważyłbym się moim potencjalnym pacjentom obiecać, że jestem w stanie uzyskać taki wynik operacji;
    3. po roku od zabiegu można zgłosić się do swojego lekarza operatora z prośbą o rozważenie "udoskonalenia" wyniku zabiegu - często można to zrobić z zastosowaniem metod mało-inwazyjnych, np kwasem hialuronowym;

  • Anonim
    marta388734
    23 cze 2017

    Poczekaj jeszcze, nos do roku dochodzi do siebie , wcale źle b to nie vwyglada.

  • Anonim
    marta388734
    23 cze 2017

    Cześć, na poprawkę i tak trzeba czekać kolo roku, możesz podać pierwszą literę imienia dr który robił ci operacje , ja mam w poniedziałek , pełne gacie.

  • Lek. med. Janusz Jaworowski

    · 23 cze 2017

    Szanowana Pani Aneto,
    Leczenie jest trudne, ale możliwe zapraszam na konsultację badanie i ustalenie planu leczenia,
    Konsultację można umówić telefonicznie z recepcją kliniki tel 508 713 484.
    dr Janusz Jaworowski
    specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
    specjalista chirurgii ogólnej
    i onkologicznej

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama