Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Nierówne dziurki 3 tygodnie po korekcie nosa.

Anonim
Anonim
Wrocław · Utworzono: 19 lut 2020 · Ostatnia odpowiedź 14 cze 2021

Witam, jestem 3 tygodnie po calkowitej korekcie nosa. Od poczatku bylo widac asymetrie dziurek, czy jest szansa że to się zmieni? Może to tylko opuchlizna i nie mam się co martwić na zapas?

12 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Ula20
    14 cze 2021

    Martynkad, a jesteś finalnie zadowolona z operacji? Czy po zabiegu też miałaś mocno zadarty nos z widocznymi dziurkami, który może z czasem Ci opadł? :/

  • Anonim
    martynkad
    8 maj 2021

    A gdzie robiłaś? No ciężko powiedzieć. Ja miałam robione u Boligłowy, no i to fakt gojenie było długie, trwało kilka tygodni. Dopiero jak obrzęk zszedł, to widać było efekt końcowy faktycznie, ale asymetrii nie miałam. To też zależy jak nos wyglądał przed operacją. Nie był mój bardzo zły, ale dopiero teraz mam piękny i równy. Daj znać, jak Twój i czy wszystko się poprawiało.

  • Anonim
    sphinx571
    9 mar 2021

    U Kociszewskiej w klinice Malia.

  • Anonim
    KamilaAnna
    8 mar 2021

    wiolka571,
    u kogo robiłaś te dwie pierwsze operacje?

  • Anonim
    sphinx571
    7 mar 2021

    Ja jestem już po 3 operacjach. Niestety z mojego doświadczenia nie zmieniły się nierówne dziurki z biegiem czasu. Dopiero 3 operacja dała efekt, a równe dziurki były od razu po zdjęciu gipsu. Po pierwszej operacji miałam różnej wielkości dziurki, popełniłam błąd, bo drugą operację robiłam u tego samego lekarza, który źle wykonał pierwszą. Niestety po zdjęciu gipsu miałam asymetrie dziurek, a z biegiem czasu było tylko gorzej, zaczęły uwydatniać się kolejne nierówności i nos był jeszcze brzydszy. Jeżeli asymetria dotyczy rozmiaru, to się nie zmieni, a jeżeli wysokości, to jest możliwość, że śpi Pani na boku i stąd obrzęk większy po jednej stronie, to oczywiście się zmieni.

  • Anonim
    KamilaAnna
    7 mar 2021
    Najlepszy komentarz

    4,5 tyg. od operacji - dziurki się unormowały :)

  • Anonim
    KamilaAnna
    12 lut 2021

    Ja mam podobny problem. Jestem świeżo po operacji, dlatego cierpliwie czekam na dalszy przebieg. Od Twojego pytania minął rok, jestem bardzo ciekawa, czy dziurki po takim czasie są już symetryczne, czy jednak ten defekt pozostał. Daj znać, będę wdzięczna. Czy ktoś miał podobne przejścia? Podzielcie się doświadczeniami, proszę.

  • Anonim

    Anonim

    21 lut 2020

    Życzę Ci tego, ale spróbuj wcześniej umówić wizytę, może lekarz mógłby coś zaradzić. Wiem z własnego doświadczenia, wprawdzie nie z nosem, jak asymetria może wpłynąć na psychikę kobiety

  • Anonim

    Anonim

    21 lut 2020

    Dziekuje, za jakies trzy tygodnie mam kontrole więc napewno o to zapytam. Staram sie nie myslec o tej asymetrii ale ciagle co spojrze w lustro to ja widze choc jest niewielka. Mam nadzieje ze wszystko sie wyrowna.

  • Anonim

    Anonim

    21 lut 2020

    Asymetria jest bardzo niewielka, ale skoro Cię niepokoi to najlepiej gdy spytasz o to lekarza, który Cię operował. No niestety, usłyszysz pewnie to samo co napisali moi poprzednicy, co wcale nie oznacza, że asymetria zniknie, ale nosek masz śliczny

  • Dr. Marek Kacki MD

    Dr. Marek Kacki MD

    20 lut 2020

    3 tygodnie po zabiegu to czas za krótki na końcowy wynik. Pełne gojenie sie zabiera co najmniej 6 miesięcy. Niektórzy chirurdzy plastycznie są zdania że przy normalnym procesie gojenia się asymetria dziurek może być oszacowywana po 6 tygodniach po zabiegu.
    Proszę również pamiętać że u wielu pacjentów asymetria dziurek istnieje przed zabiegiem, czasem do stopnia gdzie pozostała po zabiegu mała asymetria może być oczekiwana. Dlatego też jedyną sugestię którą mogę ofiarować to cierpliwość. Pozdrawiam!

  • Anonim
    sphinx571
    20 lut 2020

    Pewnie że to opuchlizna. Nos będzie się zmieniał do roku A nawet półtora zależy od stanu skóry, gruba i tłustą skora dłużej się układa. Nos będzie się jeszcze zmieniał. Będzie wyglądał inaczej.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama