Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Kto z was jest już po korekcji nosa - doswiadczenia po zabiegu

Anonim
Qbahel
· Utworzono: 13 gru 2010 · Ostatnia odpowiedź 5 wrz 2018

Pytanie jak w temacie. Zastanawiam się, czy jest to bolesny zabieg i jak długo się goi?

7 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Jacus64
    5 wrz 2018

    Gojenie się zależy od człowieka. U mnie podobno goiło się bardzo szybko. Najważniejsze jednak, aby efekt był zamierzony. Idąc do gabinetu doktora Pabiańczyka zależało mi przede wszystkim na lżejszym oddychaniu. Oprócz nowego wyglądu, otrzymałem właśnie to.

  • Anonim
    Bacha
    29 gru 2010
    Najlepszy komentarz

    A,to powiem szczerze iż jestem zdziwiona tym co piszesz. Sama mocno się zastanawiałam nad wyborem lekarza z Polanicy/Łątkowski,Wójcicki,Kobus/ i byłam pewna,iż ta trojka to świetni specjaliści.Akurat ja wybrałam Wójcickiego/jest ordynatorem oddziału chirurgii plastycznej w Polanicy Zdroju/i tak ja jak i inni pacjenci nie odczuwaliśmy żadnego dyskomfortu po operacji.Ani "pół" bólu!! A było nas wtedy kilkoro.Teraz wiem,że do tego zabiegu powinno się odpowiednio przygotować tzn. już kilka miesięcy wcześniej łykać rutinoscorbin/3xdziennie 1 tbl./ a na operację najlepiej iść póżną zimą lub wczesną wiosną/luty,marzec, początek kwietnia/.Mnie udało sie to wszystko przez przypadek i jestem już po 9 miesięcy.I zadowolona! A z tego co czytałam o dr. Łątkowskim to robi ponoć idealnie proste noski.A co mówili inni pacjenci? Jak wyglądali ci co już wyjeżdżali? Bo z tego co się orientuję to wszyscy mieszkają w jednym pensjonacie/pacjenci danego lekarza/.

  • Anonim
    janek01
    29 gru 2010

    Ważny jest wybór lekarza mnie operował dr.łatkowski z Polanica Zdrój miałem na nosie małego garba a po zabiegu mam nos krzywy, ból jest przez pierwsze 3-6 dni, ale do zniesienia potem im dalej czujesz sie lepiej, moim zdaniem najważniejsze kto cię operuje bo inaczej stracisz kase, pocierpisz pare dni a nos dalej nie taki jak powinien !!!!!
    Uważaj z dokonaniem wyboru !!!

  • Anonim
    Olcia27
    13 gru 2010

    Zgadzam sie ;) nie ma się czego obawiać. Mnie nic nie bolało i nie boli do tej pory. Sam zabieg bezbolesny, najgorsze co wspominam to wyciaganie tych sączków z przegrod, az teraz mnie ciarki przeszły.... takie dziwne uczucie ciepla i giilgotania. Jestem juz po zabiegu jakies 10 miesiecy, po 5 poszłam pierwszy raz na solarium, zaczełam normalnie biegac i cwiczyc nawet na saune i basen sie wybralam po tych 5 miesiacach.

  • Anonim
    Bacha
    13 gru 2010

    Nie obawiaj się, nie jest to zabieg bolesny jak się okazało. Też tak myślałam jak na niego szłam. Napewno zależy też kto go robi.Nie połknęłam nawet jednej tabletki. Pozostali pacjenci również.Obrzęk utrzymuje się około 3,4 tygodni,ale nie jest to taki duży obrzęk jak by się niektórzy spodziewali.Nawet go specjalnie nie widać.Tylko spostrzegawcze osoby coś zauważą.Ja na tę operację przeznaczyłam 3,5 tygodnia i potem wrociłam do pracy, więc sam/a/ widzisz.Oczywiste,że na nos przez dłuższy czas trzeba bardzo uważać,ja do dziś to robię , chociaż minęło 8 miesięcy. Głowa do góry!

  • Anonim
    Qbahel
    13 gru 2010

    Wydaje się to trochę przerażające. Piszą Państwo, że od miesiąca do kilku miesięcy może utrzymywać się obrzęk. Czy możliwe jest, że będę miał obrzęk przez 6 mies. to może być dość uciążliwe... Czy możliwe jest osiągnięcie np. takiego efektu jak tutaj: **************************************

  • Euroklinika

    · 13 gru 2010

    Operacja plastyczna nosa jest operacją wykonywaną w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym, najczęściej z cięć chirurgicznych umiejscowionych w środku nosa (niewidocznych po operacji). Czas trwania operacji ok. 1 godziny. Wymagany pobyt w klinice to ok. 1-3 dni. Czas leczenia do usunięcia opatrunku wynosi ok. 10 dni.


    Przed operacją konieczna jest konsultacja ze specjalistą chirurgii plastycznej, podczas której pacjent/-ka przedstawia swoje sugestie i życzenia co do kształtu nosa po operacji. Kształt nosa musi być dostosowany do kształtu twarzy i dlatego chirurg rysuje (projektuje) kilka propozycji zmiany kształtu nosa. W przypadku zniekształceń pourazowych nosa dąży się do odtworzenia wyglądu nosa, wskazane jest przyniesienie zdjęcia nosa wykonanego przed wypadkiem. Po operacji plastycznej nosa występują obrzęki i siniaki na powiekach. Do nosa zakłada się setony, które uniemożliwiają oddychanie przez nos, na nos zakłada się szynę z gipsu umocowaną plastrami do ciała i policzków. Przez okres miesiąca do kilku miesięcy może utrzymywać się niewielki obrzęk nosa.
    NZOZ EUROKLINIKA



    *************
    tel. ***********

    ***********

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama