Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Krzywy nos . Krzywy nos .

Anonim
DeJaVu1989
Kraków · Utworzono: 4 paź 2013 · Ostatnia odpowiedź 4 lis 2013

W młodości wypadłem z łóżeczka na bok twarzy.Mam nos lekko przekrzywiony razem z kością i taki zarośnięty grubą skórą bok twarzy,różni się od drugiego boku,może mam zapadnięty policzek(kość).Mam też po tej stronie 2-3 mm opadnięty łuk brwiowy(uciska mi oko):także guz ze kości na czole. Co mam robić ,gdzie mam iść. Czy do chirurga twarzo czaszki czy plastyka??

3 komentarze

Reklama
  • Anonim
    DeJaVu1989
    4 lis 2013

    ???

  • Anonim
    DeJaVu1989
    6 paź 2013

    proszę jeszcze rzucić okiem na to ,dziękuje za pomoc.Ja byłem osttanio z tym u chirurga twarzo czaszki,mam rtg ,powiedziano mi bym się zglosil też do ortodonty,więc tym powinien się zając plstyk czy chirurg twarzo czaszki.Byłem w Krakowie

  • Dr n. med. Lubomir Lembas

    · 4 paź 2013

    Witam,
    wady rozwojowe twarzoczaszki powstałe w wyniku urazu w dzieciństwie często wymagają interwencji kilku specjalistów (leczenie zespołowe: chirurg plastyk, chirurg szczękowy, ortodonta-stomatolog). Wstępnie można udać się na konsultację do jednego z tych specjalistów, a on pomoże Panu w zaplanowaniu całego postępowania.
    Na stronie ********** jest lista chirurgów plastyków oraz ośrodków chirurgii plastycznej w Polsce.
    Leczenie może być długie i uciążliwe, dlatego radziłbym poszukać lekarza w swojej okolicy.
    Sporo informacji na temat operacji plastycznych można znaleźć na **********
    Zapraszam

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama