Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Krzywa przegroda nosa - do kogo się zwrócić?

Anonim
MamuLula
Polanica-Zdrój · Utworzono: 2 cze 2023 · Ostatnia odpowiedź 7 lip 2023

Witam. Od urodzenia mam krzywą przegrodę nosa, do tego nos z wiekiem zaczyna wyglądać co raz gorzej, czubek kosa jakby rozdziela się na pół. chciałabym wyprostować nos, jednak bardzo się boję:/ kogo wybrać? Czy ktoś z Was zmagał się z podobnym problemem i jest zadowolony z efektów? Czy nos po czasie nie „wróci” na miejsce? Dodatkowo nos wydaje się długi, dziurki z czasem również się „wydłużyły”

3 komentarze

Reklama
  • Anonim
    JoannaGorniak
    7 lip 2023

    Nie lubiłam swojego profilu, wiec nie mam zdjęcia przed. Mam tylko z przodu jeszcze z kliniki. Po oczywiście mam. Proszę znajdź mnie na fb. Podeśle na priv.

  • Anonim
    MamuLula
    26 cze 2023

    Joanna bardzo chętnie obejrzę twój nosek. Czy mogłabym podesłać zdjęcia przed i po? Czy również miałaś krzywą przegrodę?

  • Anonim
    JoannaGorniak
    25 cze 2023
    Najlepszy komentarz

    Hej! Długo szukałam lekarza, któremu oddam swój problem.. po paru latach błądzenia u innych lekarzy, nareszcie znalazlam dr Wysockiego. W czwartek miałam całkowita korektę nosa. w piątek zdejmuje gips. Wówczas będę mogla cos wiecej powiedzieć. Ale na dziś mogę powiedzieć, ze przeszłam dobrze zabieg. Widzę ładne cięcia w trzech miejscach, nie wyglądam jak pobita 😆

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama