Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

korekta nosa-skracanie slupka

Anonim
wiki111652
· Utworzono: 6 sie 2012 · Ostatnia odpowiedź 12 cze 2013

mialam robiona operacje nosa, jest niby ok, ale nie jestem do konca zadowolona z efektu. chodzi o slupek nosa, ktory opada, przez co z boku wygladam jak sep, a poza tym przy usmiechu nos mi sie poszerza i mam kulke. garb moze i jest sciety, ale za 9000pln to troche za malo...moze mi ktos polecic jakiegos lekarza i podac ceny?

3 komentarze

Reklama
  • Anonim
    dalia27
    12 cze 2013

    Witam,moja sytuacja wygląda podobnie,dotyczy tego samego problemu-słupka nosa.Miałam robioną operację nosa 2 lata temu,w zasadzie było to zwężenie nosa i ścięcie delikatnego garbka.Przed zabiegiem byla konsultacja i wytlumaczylam doładnie lekarzowi jaki efekt chciałabym osiagnać-skrócić slupek nosa, zeby nie byl wlasnie taki haczykowaty jak się uśmiecham.Doktor zrozumial o co mi chodzi-upewniłam się.Po operacji, która kosztowała mnie 7600 (całkowita korekta to byla) został zlikwidowany jedynie ten mały garbek-profil niby jest ok, ale nie do konca, bo nos jest delikatnie zadarty (czubek idzie do gory)a slupek jak byl tak jest,na zewnątrz nic nie bylo robione(doktor nie wspomnial ze tylko taka metodą mozna zlikwidowac slupek, zrozumialam ze zrobi wszystko od wewnatrz) Rozumiem,ze nos moze roznic sie delikatnie od naszych oczekiwan,to poniekad sztuka-plastyka nosa,ale co jesli ustala się pewne, wazne dla pacjenta sprawy,ktore decydują o decyzji o zabiegu,a lekarz to pomija???Gdybym na wizycie wstepnej dowiedziala się ze nie da rady tego zrobic to pewnie nie zdecydowalabym sie na zabieg,chociaz ostatecznie nie zaluję bo profil jest lepszy niż byl.Pozdrawiam!

  • Anonim
    wikiii
    6 cze 2013

    Witam serdecznie, niestety za pozno zobaczylam Pana odpowiedz. Otoz przed zabiegiem rozmawialam z lekarzem, co nie podoba mi sie w wygladzie nosa. Operacje mialam w sierpniu 2011. Ogolnie nos wyglada znacznie lepiej, zwlaszcza po tych prawie dwoch latach. Doktor na spotkaniu po operacji powiedzial, ze wygladam dobrze, mam byc zadowolona i gdyby skrocil mi slupek, to by mnie oszpecil (bo musialby to zrobic metoda otwarta), wiec stwierdzilam, trudno. Bylo mi tylko przykro, ze mi tego nie powiedzial, zanim skasowal te 9000PLN.
    Bylam na kilku konsultacjach, z czego wyniki byly najrozniejsze - jeden lekarz powiedzial, ze mam zespol Bindera, powinnam przeszczepic chrzastki uszne pod nos i proponowal rozne dziwne kombinacje. Inny lekarz powiedzial, ze mozna to skrocic metoda otwarta i bedzie mala, ale niewidoczna blizna. Inny lekarz powiedzial, ze problemem jest za dluga przegroda nosowa (ktora mozna skrocic od wewnatrz). Kolejny lekarz (u ktorego bylam przy okazji problemow z oddychaniem) powiedzial, ze mam za male dziurki (chociaz moim zdaniem sa wielkie) od wewnatrz nosa (?) i mam nadal krzywa przegrode. Na forum wyczytalam, ze mozna taki zabieg przeprowadzic od wewnatrz nosa.
    Nie wiem dokladnie, jak opisac moj problem - pasek skory miedzy dziurkami od nosa 'wisi', co szczegolnie sie wydatnia przy usmiechaniu i robi sie tzw. sepi nos. Poza tym jedna strona nosa jest jakby bardziej wklesla (przy skrzydelku) i nadal czesto oddycham przez usta, w zaleznosci od pogody (mialam testy alergiczne i nie mam alergii) i przy nieznacznym wysilku fizycznym (np. szybkim marszu). Bardzo prosze o pomoc i rady

  • dr Adam Kruk

    dr Adam Kruk

    · 6 sie 2012

    witam serdecznie,

    Przeczytałem Pani wątpliwości odnośnie plastyki korekcyjnej nosa i postanowiłem się wtrącić do dyskusji.

    Nie wiem, kiedy wykonywała Pani zabieg, ale jeśli coś Pani nie odpowiada proszę wrócić do lekarza i spokojnie opowiedzieć mu o swoich oczekiwaniach.Z pewnością nie odmówi. Cena, jaką Pani zapłaciła za zabieg to również i przede wszystkim opieka pooperacyjna.

    Myślę, że problem, który Panią niepokoi to jeszcze obrzęk, który na ogół schodzi asymetrycznie. Poza tym w przypadku operacji nosa należy uzbroić się w cierpliwość-czas przemawia na Pani korzyść.


    życze spokoju i wymarzonego kształtu nosa.

    dr adam kruk, specjalista chirurgii plastycznej, ogólnej i laserowej.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama