Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Korekta nosa - klinika

Anonim
AgnieszkaGara
Tarnowskie Góry · Utworzono: 2 sty 2021 · Ostatnia odpowiedź 13 maj 2021

Moim największym kompleksem jest wygląd mojego nosa oraz całego profilu (nos+broda). Chcę poddać się operacji w tym roku, ale nie wiem, którą klinikę wybrać. Myślę nad klinika w Czechach (Ostrava), mam tam godzinę drogi, bo jestem ze Śląska. Nie ukrywam, że chodzi również o finanse. Chciałabym zapytać, czy można zoperować nos i usunąć nadmiar brody podczas jednej operacji? Potrzebuję całkowitej korekcji nosa. Proszę o polecenie jakiejś kliniki, która się tego podejmie w normalnej cenie :)

12 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Mala45
    13 maj 2021

    AgnieszkaGara, też się wybieram na operację nosa w tym roku, mam już termin u dr Boligłowa. Mogę Ci go polecić, bo cena jak dla mnie jest ok. Jestem po wizualizacji i nie mogę się doczekać, aż będę miała taki nos jak na niej.

  • Anonim
    asienka33
    7 maj 2021

    AgnieszkaGara, jesteś bardzo ładną dziewczyną :) Ale rozumiem Cię niestety, bo kompleks to kompleks i nic tego nie zmienia. Mam to samo i tez nie znoszę swojego nosa. Mam go po mamie. Dodatkowo drugi podbródek, który odziedziczyłam po niej :( Ja swojego profilu nie mogę nawet oglądać :( Dużo tu czytałam i Boligłowa ma tak pozytywne opinie, że się w końcu umówiłam na wizytę. Jestem właśnie po i czekam na wizualizację, ale jestem pełna nadziei, bo czułam się bardzo dobrze w klinice. Mam wrażenie, że w końcu ktoś mnie rozumie, a nie zbywa, że wszystko jest ok. Dam znać jak będę po :)

  • Anonim
    karo44
    4 maj 2021

    To prawda, dziewczyno. nie oszczędzaj na zdrowiu, bo przecież to mega trzeba szanować, a każdy zabieg to bardzo delikatna sprawa, którą musisz powierzyć w ręce najlepszego fachowca, bo inaczej elekt może być opłakany, jak źle wybierzesz :( Ja się zastanawiałam nad dwiema klinikami, ale w końcu wybrałam dr Boligłowa, bo dobrał kształt nosa do mojej twarzy, a to jest najważniejsze, żeby później nie wyglądać jak z przyczepionym nosem od kogoś innego :( A dwa, że jak się zrozumiesz z innym lekarzem w innym języku jak czasem ciężko po polsku wytłumaczyć, co tak naprawdę chce się mieć zrobione :( Tu działa wyobraźnia i komunikacja musi być na najlepszym poziomie.

  • Anonim
    michalkrokowski
    2 maj 2021

    Dziewczyny, mega przykra sprawa, że nie udały się zabiegi, naprawdę współczuje. Człowiek tyle czasu czeka i już myśli, że będzie idealnie, a tu nagle takie coś. Mega współczuje. Natomiast nie ma się co zniechęcać ogólnie do zabiegów, bo jest też dużo zadowolonych osób, dlatego takie ważne jest to, jaką klinikę wybierzesz. Nie oszczędzaj na tym, bo robisz to na całe życie. Lepiej poczekaj i dozbieraj kasę. Jeżeli Ci przeszkadza i źle się z tym czujeszm to warto się chociaż umówić na konsultację. Zobaczysz sama później. Jak jesteś ze Śląska, to nie tak bardzo daleko masz do dr Boliglowa.
    Anna97, jak u brata nos wygląda? Ja u niego robiłem i mimo że musiałem długo czekać na efekt, to w końcu jestem zadowolony. Nie dość że od zawsze był duży, to jeszcze po bójce w klubie złamany.

  • Anonim
    hejbi33
    30 mar 2021

    Paula - a u kogo była ta nieudana operacja? Ja też żałuję, że poddałam się operacji, ponieważ wyglądam duzo gorzej niż przed, nie ma żadnych plusów tej operacji, w dodatku nie wiem, czy poprawka u kogoś kto zrobił coś takiego przyniesie jakąś poprawę.

  • Anonim
    Paula89824180
    22 sty 2021

    Zgadzam się z poprzedniczką. Przede wszystkim zapytaj o korektę w razie czego. Zobaczysz, jakie dr będzie miał nastawienie do takich rzeczy. Lekarz, który mnie operował, nie uznaje korekt, bo jak sam pokazał, nie potrafi się przyznać do błędu i mimo iż każdy widzi, że z nosem coś jest nie tak - dla niego jest idealny i "nikt mi tego nosa lepiej nie zrobi". Lekarz przed operacja miły, wzbudzający zaufanie. Po operacji bardzo nieprzyjemny, chamski i nie słuchający uwag pacjenta.

  • Anonim
    AgnieszkaGara
    22 sty 2021

    Dziękuję za poradę kochana :)

  • Anonim
    Anna97
    22 sty 2021

    Mój brat wykonywał zabieg korekcji nosa u doktora Boligłowy z Krakowa.
    Jechał do niego aż z Warszawy, a szukał dobrego chirurga 3 miesiące.
    Też poszukaj opinii, pojedź do gabinetu kilku lekarzy i po prostu porozmawiaj.
    Musisz mieć pełne zaufanie do lekarza, to nie jest prosty zabieg wbrew pozorem, a skutki źle wykonanego zabiegu mogą być opłakane. Powodzenia!

  • Anonim
    AgnieszkaGara
    20 sty 2021

    Kurczę, teraz mnie trochę zmartwiłaś :( A gdzie wykonywałaś operację, jak mogę zapytać?

  • Anonim
    Paula89824180
    20 sty 2021

    Naprawdę wyglądasz ładnie. Doktor spiłował mi garb, operacja była metodą zamkniętą, nie ruszył skrzydełek, nos nie jest idealny, jedna dziurka jest mniejsza. Dr nie widzi problemu. Bardzo dużo dziewczyn robi operacje po 2, 3 razy, czasem i więcej. Wybór operatora jest naprawdę ważny. Ja kierowałam się km, kasą, a teraz żałuję. Do Polanicy miałam daleko, dlatego zrezygnowałam. Teraz widząc koleżankę, która robiła nos w Polanicy – zazdroszczę jej, bo ma piękny. Płaciła 5 tysięcy więcej ode mnie, ale nie ma żadnych problemów z nosem.

  • Anonim
    AgnieszkaGara
    20 sty 2021

    Uważam, że mój profil wygląda jak u czarownicy... Wiele razy już to słyszałam na swój temat. Czemu nie jesteś zadowolona?

  • Anonim
    Paula89824180
    20 sty 2021
    Najlepszy komentarz

    Jesteś ładna, nie poprawiaj nic. Ja żałuję swojej operacji nosa. Chciałabym cofnąć czas.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama