Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Korekcja nosa u 16 latki, czy warto?

Anonim
Mama8888
Kraków · Utworzono: 14 kwi 2021 · Ostatnia odpowiedź 28 kwi 2021

Dzień dobry moja córka zmaga się z krzywym garbatym nosem. Od kilku lat jest to jej kompleks, wpędziła się przez niego w zły stan psychiczny. Nos dość znacznie jest przekrzywiony, przez co córka słyszała od rówieśników wiele niestosownych komentarzy i twierdzi, że taki zabieg ułatwił by jej samoakceptację. Patrząc jednak na ceny i na to ile byłoby do zrobienia nie wiem czy się zgodzić. Zamieszczam także zdjęcie nosa córki.

1 komentarz

Reklama
  • Anonim
    kamilabiernatowska
    28 kwi 2021

    Dzień dobry. W pełni rozumiem Pani córkę, bo nastolatki potrafią być okrutne. Ja byłam w bardzo podobnym wieku, kiedy rodzice zabrali mnie do doktora Boligłowy na korektę. Na szczęście się zgodzili. To był nie tylko mój kompleks, ale przez to wyśmiewanie przez znajomych, ja naprawdę go nienawidziłam. Pozbyłam się okropnego garba. Jedyne. co to musi Pani wiedzieć, to że nos dość długo się goił, i musi być na to czas, ale po kilku tygodniach, jak opuchlizna zeszła, wyglądał jak nie ten nos. Lepszy niż marzyłam. Ciężko się przez to przechodzi, ale efekt wszystko wynagradza.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama