Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Facet nie do końca zadowolony po operacji nosa

Anonim
MarcinWojtx
Warszawa · Utworzono: 22 gru 2021 · Ostatnia odpowiedź 23 gru 2021

Cześć,

3 Miesiące temu miałem operacje nosa, całkowita korekta(rinhoplastyka) + prostowanie przegrody, ponieważ w przeszłości mój nos był 2 razy złamany. Nie mogłem oddychać na jedną „dziurkę”.

Nos 3 miesiące po zabiegu wygląda według mnie nienajlepiej. Nie jestem do końca zadowolony z efektu. Oczekiwania były nieco inne. Najwyraźniej nie porozumieliśmy się dobrze z lekarzem. Powiedziałem tylko tyle, że ma być prosty i lekarz zapewniał, że będzie. Według mnie jest za duży.

To co udało się osiągnać to: nos jest teoretycznie prosty i oddycha się dobrze. Przegroda jest ok. Natomiast mam wrażenie że nos jest teraz tak jakby większy i "kończy" się bardzo wysoko. Trochę nie pasuje mi do twarzy. Zastanawiam się nad kolejnym zabiegiem i prośbą o piłowanie kości u nasady czoła aby to wcięcie bylo większe. Mam wrażenie że nos ma zbyt duży kąt . Teraz niby garba nie widać ale jest tak jakby wypuchły i większy niż był. Zresztą sami oceńcie. Dodatkowo lekko został skrócony czubek nosa, niby jest ok.

Operacja nosa była wykonana metodą zamknięta. Lekarz powiedział że po 6 miesiącach mogę wrócić i wtedy zgłosić swoje uwagi bo narazie nie ma co wyciągać wniosków. Zastanawiam się czy wracać do niego z prośbą o piłowanie górnej części nosa i wyprofilowanie go, lub zmiane lekarza lub nic nie robić.....sam już nie wiem czy jestem w stanie go zaakceptować...po prostu miałem inne oczekiwania ale w sumie nie ma tragedii… Czy wie ktoś czy ciężko w moim przypadku będzie spiować tak nos aby był prosty i pod mniejszym kątem ? Boje się że znowu efekt będzie inny niż oczekiwany ;/// Najbardziej zależy mi aby nie kończył się tak wysoko prawie przy czole

1 komentarz

Reklama
  • Anonim
    Zmartwiona1
    23 gru 2021

    Minęły dopiero 3 miesiące... czy to nie jest nadal obrzęk?

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama