Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Dwa tygodnie po korekcji chrzęstnej nosa - asymetria dziurek, nieprzyjemny zapach

Anonim
Sengea
Wrocław · Utworzono: 7 gru 2015 · Ostatnia odpowiedź 8 gru 2015

Witam. Dwa tygodnie temu przeszłam zabieg korekcji chrzestnej nosa. Czubek nosa był duży, opadający na dół. Został zwężony, uniesiony do góry. Po operacji czubek jest opuchnięty co jest zrozumiałe natomiast niepokoi mnie to, że jedna dziurka jest większa od drugiej a czubek nosa schodzi w lewą stronę. Czy jest to normalne i wróci to do normy czy też jest się czym martwić. Wyczuwam tez nie przyjemny Zapach z okolic nosa.... Bardzo proszę o opinię. Pozdrawiam.

3 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Sengea
    8 gru 2015
    Najlepszy komentarz

    A może nie jest to wina ani opuchlizny ani korekty chrzestnej tylko perforacji po prostowaniu przegrody którą kiedyś miałam???

  • Anonim
    Sengea
    7 gru 2015

    Że najprawdopodobniej jest to spowodowane obrzękiem okolicy słupka nosa i śluzówki przegrody nosa w części chrzestnej, która znajduje się za słupkiem. I żeby obecnie 2 razy dziennie masować tę okolice nosa pałeczka z wątka natłuszczoną dowolną maścią lub kremem.

  • dr Jerzy M. Chęciński

    · 7 gru 2015

    Witam,

    A co na to chirurg, który operował? Obrzęk może być, natomiast skrzywienie i nierówności po dwóch tygodniach powinny się zmniejszać.
    Co do nieprzyjemnego zapachu to proponuję udac się na kontrolę do chirurga plastyka, który Panią operował.

    Pozdrawiam
    Gabinet Chirurgii Plastycznej
    dr Jerzy Chęciński
    ********

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama