Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Duza perforacja przegrody nosa

Anonim
monia
· Utworzono: 20 lut 2009 · Ostatnia odpowiedź 12 lut 2013

witam serdecznie mam pewnie problem z ktorym nie wiem co tak naprawde da sie zrobic i chciałabym prosic o jakas porade ewentualnie namiary na jakiegos dobrego lekarza. w czerwcu 2008r przeszłam operacje nosa septokonchoplastyke i nasoantrostomia i wszystko miało byc pieknie ale nie jest od operacji brałam duzo antybiotykow bo nie chcialo sie za bardzo goic rany.cierpie na bole głowy i ciagłe ostre zapalenie zatok przynosowych co chwila antybiotyki.jakies 3 miesiace temu dowiedziałam sie ze mam duza perforacje przegrody nosa ok 3.5cm długosci i 1.5szer co chwila cierpie na krwawienia z nosa i bole głowy tam gdzie mnie operowali szczerze powiem ze nie interesuja sie tym byłam na jednej konsultacji gdzie lekarz powiedział mi ze nie podejmie sie zamkniecia przegrody nosa,w szpitalu gdzie mnie operowano w zamian zadosc uczynienienia skonsultowli mnie z chirurgiem plastykiem ktory jak zobaczyl moj nos przerazil sie i stwierdzil ze moze podjac sie probnego zabiegu zamkniecia dziury poprzez pobranie duzego plata z jamy ustnej i zostawienia dziury w podniebieniu na 4 tyg ale nie gwarantuje ze sie uda bo przeprowadzil tylko 2 takie operacje.a ja nie umiem z tym życ jest to dosc usiazliwe bo mam blokade nosa i od 2 miesiecy jestem na antybiotykach i juz mam dosyc tych wszystkich lekarstw jestem młoda 22letnia kobieta ktora by chciala zaczac normalnie życ,a nie poddawac sie probnym zabiegom a jak sie znowu im nie uda ?boje sie oddac w rece kogos kto nie jest pewny i znowu tyle cierpiec na tym samym oddziale,dlatego pisze bo moze jest ktos w podobnej sytuacji jak ja i zna jakiegos dobrego specjaliste od rekonstrukcji nosa. dziekuje

7 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Sebo
    12 lut 2013

    Wtaj Moniko ,mam podobny problem.Twoje wypowiedzi były dośc dawno ,wiec pewnie już tu nie zaglądasz ...gdybys jedak zobaczyła mój wpis ,bardzo prosze o odzew ...np np GG 26415681

  • Anonim
    SowkaS
    21 mar 2011

    Heja, podaje jeszcze raz link:
    -**********************

    A do mnie napisz maila: *************, bedziemy mogly porozmawiać indywidualnie.

  • Anonim
    Esme
    21 mar 2011

    Ten wątek już wygasł na forum. Także czeka mnie rekonstrukcja przegrody nosowej.Może mogłabyś coś napisać na temat operacji itd.?

  • Anonim
    SowkaS
    5 cze 2010

    Tutaj jest spore forum, warto poczytać, opisałam też swój przypadek.
    ****************

  • Anonim
    monia
    24 lut 2009

    przepraszam zapomniałam napisać ze mieszkam w Warszawie ale jeżeli jest pan w stanie mi pomóc to przyjade na konsultacje do wrocławia.szczerze powiem ze w warszawie byłam tylko na 1 konsultacji chirurga plastyka i powiedział to co wyzej :(jeszce powiedziano mi ze po tym panu profesorze co mnie operował na zatoki i przegrode ciezko bedzie podobno naprawic bład.a operacje przeprowadził najwyzszej sławy otolaryngolog ....z gory dziekuje za odpowiedz

  • Anonim
    monia
    24 lut 2009

    przepraszam zapomniałam napisać ze mieszkam w Warszawie ale jeżeli jest pan w stanie mi pomóc to przyjade na konsultacje do wrocławia.szczerze powiem ze w warszawie byłam tylko na 1 konsultacji chirurga plastyka i powiedział to co wyzej :(jeszce powiedziano mi ze po tym panu profesorze co mnie operował na zatoki i przegrode ciezko bedzie podobno naprawic bład.a operacje przeprowadził najwyzszej sławy otolaryngolog ....z gory dziekuje za odpowiedz

  • OGRODY Prywatny Ośrodek Chirurgii Plastycznej

    OGRODY Prywatny Ośrodek Chirurgii Plastycznej

    24 lut 2009

    Problem jest dośc trudny ale nie niemożliwy do skorygowania.Zapraszam na konsultacje w pon i czw od 15 do 16 (Pryw Ośr Chir Plast Ogrody, Wrocław, ul. Wrionia 21 a)- Dr Bieniek 0602 274576

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama