Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Dr Dębski Warszawa korekta nosa. Czy to dobry wybór?

Anonim
Ol227
Kraków · Utworzono: 13 kwi 2021 · Ostatnia odpowiedź 10 maj 2021

Czy kota z was miał może korektę nosa u dr Dębskiego? Mam zarezerwowana wizytę i chce się upewnić czy to dobry wybór. Czy rezultatu były warte operacji i jak z pobytem w klinice po operacji? Od wielu lat chce zoperowac nos więc nie chce popełnić złego wyboru.

4 komentarze

Reklama
  • Anonim
    TomaszSz
    10 maj 2021
    Najlepszy komentarz

    Niestety każdy z nas ma twarz asymetryczną. Praktycznie w ogóle nie ma ludzi, którzy mają równą twarz i ciało. Ja byłem na konsultacji u dr Dębskiego, ale wybrałem się tez do Krakowa do dr Boligłowy i w końcu zrobiłem nos u tego drugiego. To, co Ci mogę napisać, to przygotuj się, że długo się goi, ale efekt jest tego warty. I dodatkowy plus, że wreszcie mogę swobodnie oddychać po wyprostowaniu przegrody.

  • Anonim
    Ania12341234
    27 kwi 2021

    Wstaw zdjęcie z profilu jeszcze. Nos jest po urazie ?

  • Anonim
    Ol227
    25 kwi 2021

    @Ania12341234
    Dziękuję bardzo za odpowiedź!
    Dodałam jedno zdjęcie :)
    Mój problem to to, że nos jest asymetryczny (tak samo jak twarz).

  • Anonim
    Ania12341234
    24 kwi 2021

    W korekcie nosa to jest loteria, nawet najlepszym fachowcom w Polsce zdarzają się wpadki .Żaden chirurg nie da ci gwarancji, że za pierwszym zabiegiem będzie nos jak z okładki. Czasami potrzeba kolejnych rewizji, zazwyczaj 100% płatnych. Wstaw zdjęcie nosa.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama