Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Czy jesteście zadowoleni po operacji?

Anonim
kminior
· Utworzono: 22 paź 2012 · Ostatnia odpowiedź 20 lis 2012

Witam,

ponieważ przymierzam się do operacji korekty nosa (usunięcie garba oraz zmniejszenie rozmiarów nosa) mam pytanie do użytkowników tego forum, którzy przebyli już operację plastyczną nosa.

  1. Czy jesteście zadowoleni po operacji ?
  2. Czy cofnęli byście czas sprzed operacji ?
  3. Czy poprawiło się Wam samopoczucie po operacji ?
  4. Czy rzeczywiście jest ból po samej operacji ?
  5. Czy można rzeczywiście wrócić po 14 dniach do pracy ?

Proszę Was o szczere wypowiedzi.

Z góry dziękuję za pomoc

9 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    malgorzata144743
    20 lis 2012

    Drogi Kminiorze! Operacja plastyczna nosa jest zabiegiem jak najbardziej bezpiecznym i bezbolesnym.W Twoim przypadku chirurg plastyk musi wykonać korekcję części chrzęstno-kostnych nosa.Zabieg trwa ponad godzinę i jest wykonywany pod narkozą.Kiedy się obudzisz zauważysz,że nos jest zabezpieczony gipsem.Cięcia są wykonywane przez nozdrza,dzięki czemu nie widać blizn.Plastyka nosa w większości przypadków kończy się sukcesem,ponieważ jest to najczęściej wykonywany zabieg w chirurgii plastycznej.UWAGA!Od chwili zabiegu przez 7 dni musisz spać z głową uniesioną do góry.Wielu pacjentów nie stosuje się do tego zalecenia i niestety po zdjęciu gipsu zauważono u nich skrzywienie czubka nosa lub całego nosa.W takim przypadku operacja poprawkowa jest pełnopłatna,ponieważ powstała w wyniku zaniedbań pacjenta(a nie lekarza).Zdarza się,że po operacji czubek nosa ma lekkie skazy np. malutki kant na chrząstce lub drobną nierówność,które tak naprawdę są mało widoczne.Nie ma nosów które dałoby się zoperować perfekcyjnie.Życzę powodzenia.Gośka studentka

  • Anonim
    malgorzata144743
    20 lis 2012

    Witam! Operacja plastyczna nosa jest związana z pewnym ryzykiem o którym powinien wiedzieć każdy kto szanuje swoje zdrowie.Ludzie często narzekają na domniemane błędy,których dopuścili się lekarze.Nie dostrzegają jednak własnego udziału w procesie powstawania zniekształceń.Spanie na boku czy zbyt mocne dotykanie nosa to główne powody pojawienia się jego krzywizn.Warto o tym pamiętać.Gosia

  • Anonim
    maria160001
    27 paź 2012

    to moja opinia i nie chcę tutaj nikogo obrażać, mam ogromny żal do siebie, że poszłam na operację do lekarza który nie poinformował mnie o mozliwych komplikacjach.

  • Anonim
    maria160001
    27 paź 2012

    U mnie ból był ogromny, byłam cała opuchnięta nie mogłam oddychać- miałam duszności. Wszystkie te dolegliwości byłyby do zniesienia gdyby mój nos był dobrze zrobiony. Niestety jest fatalnie mam różne profile, jest tak na mniej wiecej podobny do ustalen przed operacją. Tylko, że mniej jest prosty więcej krzywy mniej wycięte ma z jednej strony więcej z drugiej. Nie wierze w żadne operacje to wielka ściema nie ma idealnych nosów, to jest za poważny zabieg.Nie wierzę w żadne reklamy! W życiu nie zrobiłabym już takiej głupoty, człowiek pracuje cały rok na to, żeby mieć spiep..ny nos. Ktoś wziął kasę i ma to gdzieś. A tu trzeba z tym żyć, chodzic do pracy i codziennie patrzeć na to cholerswtwo w lusterku. Mam juz tego dosyć! Ludzie litości nie umiecie nie róbcie, a uczyć się można na żonie, córce ... Ja też nie biorę się za to czego nie potrafię, trochę samokrytyki. No cóż pozostało życzyc ci szczęścia bo podobno 4 na 10 operacji się udaje!?
    E

  • Dr n. med. Lubomir Lembas

    · 27 paź 2012

    Witam,
    rzetelne informacje na temat plastyki nosa można znaleźć na mojej stronie.
    Są tam odpowiedzi na wszystkie postawione pytania i wiele innych, które są równie ważne.
    Zapraszam
    Lembas

  • Anonim
    xoxo
    26 paź 2012

    Witam...Mam okropny nos..od małego mi tak wmawiano i cóż..mam :(

    a teraz kilka pytań :)

    Czy po operacji nosa,naprawdę jest taki ból jak to inni piszą?
    Udała się? Nie masz żadnych problemów?
    Ile czasu się goił/goi?
    Samopoczucie,kolor skóry,obrzęki itp?

  • Anonim
    malwina161095
    25 paź 2012

    przed operacją wszystko było do zrobienienia, wogóle korekta nosa to bułka z masłem. Po operacji już nie wygladało ta tak pięknie. Mój nos jest koszmarny krzywy...Niestety nie mogę nic więcej ci napisać.Będę miała poprawkę i zobaczymy co dalej.

  • Anonim
    glenart
    25 paź 2012

    Mario, dziękuję za informację o przebiegu Twojej operacji.

    Chciałem jeszcze zapytać czy miałaś usuwanego garba ? Albo inaczej, jak nos wyglądał przed i jak chciałaś żeby wyglądał po ? Czy na konsultacji lekarz powiedział, że to co oczekujesz jest do zrobienia ?

    Jeśli możesz napisz coś więcej

  • Anonim
    maria160001
    24 paź 2012

    niestety nie jestem zadowolona i z chęcią cofnęłabym czas. O samopoczuciu już nie wspomnę - fatalne. Bólu takiego nie ma, ale jest cholerny dyskomfort, zatkany nos, ból głowy, opuchlizna okolic nosa itp. Mnie spotkały jeszcze inne komplikacje duszności...Ja do pracy tak szybko nie wróciłam, moim zdaniem trzy miesiące to jest czas jaki sobie trzeba przeznaczyć na odpoczynek. Poza tymi wszystkimi dolegliwościami mój nos wyglądał i wyglada fatalnie. Cały czas łudzę się nadzieje, że będzie dobrze. Ale jeśli po czterech miesiącach nic się nie poprawiło to chyba nadzieja matką głupich.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama