Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Bardzo proszę o pomoc

Anonim
PiotrMatyjas1
Lublin · Utworzono: 12 lis 2023

Dzień dobry. 5 dni temu miałem wykonywaną całkowitą korektę nosa. W wypisie że szpitala w karcie informacyjnejw zastosowanym leczeniu jest wpisane : otwarta rihnoplastyka, ścięcie garbus, osteotomia poczwórna, plastyka przegrody, plastyka koniuszka nosa. Podczas rekonwalescencji zauważyłem że nie dotknięte zostały skrzydełka nosa(czyli osteotomia poczwórna nie została wykonana), nie tknięty także pozostał koniuszek nosa. Operacja była zabiegiem prywatnym za który już przed jej wykonaniem zapłaciłem 19 500 zł. Pytanie brzmi czy mam prawo ubiegać się od szpitala czy też od lekarza który miał wykonać powyższe zabiegi jakiejś rekompensaty za nie wywiązanie się z umowy?Zgodziłem się na tą sumę ale nie wszystko zostało zrobione w dodatku w karcie informacyjno-wypisowej jest wpisana nie prawda. Nie wiem do końca jak mam się zachować w tej sytuacji za 4 dni mam mieć wizytę w celu ściągnięcia szwów i gipsu. Może ktoś coś poradzić?

0 komentarzy

Reklama

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama