Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

ekspandery tkankowe, wieloetapowe wycinanie blizn.

Anonim
Magic
Bydgoszcz · Utworzono: 13 wrz 2011 · Ostatnia odpowiedź 29 sie 2022

Witam serdecznie, od kilku już lat borykam się z problemem blizn na przedramieniu, poszukuję w Poznaniu i okolicach, bądź gdziekolwiek dobrej kliniki która wykonuje takie zabiegi jak wieloetapowe wycinanie blizn badz wszczepianie ekspanderow tkankowych, duzo czytalam na temat tych zabiegow i uwazam ze tylko one moga mi pomoc w sposob mnie zadowalajacy, poniewaz jestem juz po 2 zabiegach ktore moim zdaniem nie przyniosly poprawy, bardzo prosze lekarzy o opinie czy moja blizna faktycznie sie nadaje na tego typu zabiegi oraz jaki bylby przyblizony koszt zabiegu, dziekuje i pozdrawiam.

3 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Asiakasiabasia
    29 sie 2022

    Czy można dowiedzieć się jak skończyła się Twoja historia z bliznami na rękach? Sama mam podobny problem i zastanawiam się czy ekspander zdał egzamin.

  • Anonim
    suri
    3 paź 2012

    Ekspander tkankowy moga Ci wszczepic lekarze w Planicy w tamtejszej klinice musiala bys tam zadzwonic i dowiedziec sie dokladnie poniewaz sa tam spore kolejki.

  • Anonim
    Magic
    14 wrz 2011

    Z powodu problemów z internetem nie mogłam dołączyć zdjęć, zrobię to teraz, tak więc jeszcze raz proszę lekarzy o opinie, jaki zabieg byłby najlepszy, oraz jaki będzie przybliżony koszt, z góry dziękuję.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama