Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Dermasanding na blizny - ktoś w Polsce zna i stosuje?

Anonim
Pearl85
Warszawa · Utworzono: 1 wrz 2020 · Ostatnia odpowiedź 26 lut 2024

Witam, Znalazłam na portalach amerykańskich i youtube zabieg dermasanding lub inna nazwa sandpaper abrasion, czyli ścieranie blizn zdezynfekowanym papierem ściernym, myślę, że to może dać dobry efekt i nie jest to kosztowna metoda, czy ktoś w Polsce to stosuje lub miał to zrobione? Można na początek sprobować lekkiego dermasandingu do pierwszych kropel krwi. Z krwi uwalniają się czynniki wzrostu co dodatkowo potem wpływa na regenerację skóry...
Dodatkowo załączam zdjęcie z zagranicznej strony medycznej typu medical journal, gdzie pokazany jest wspaniały efekt po 2 zabiegach dermasanding +easy tca peel. Mam kilka podobnych blizn typu dziurki i zagłębienia, czy ktoś byłby w stanie mi pomóc, stosując tę konkretną metodę? Lub czy ktoś zna i stosuje u pacjentów dermabrazję mechaniczną, również do pierwszych kropel krwi (a więc nie za głęboko). Dermabrazja mechaniczna w Stanach również widzę na portalach i youtube, wraca do łask, jako skuteczna metoda redukcji blizn.

1 komentarz

Reklama
  • Anonim
    Ann43
    26 lut 2024

    Poczytaj o scarink mikropunktura

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama