Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Blizna na nosie - metoda i przybliżony koszt minimalizacji blizny

Anonim
Brodazen
Szczecin · Utworzono: 8 maj 2013 · Ostatnia odpowiedź 26 lut 2024

Witam W sierpniu 2012 zostałem przewrócony , i upadając uderzyłem w kratkę wentylacyjną na ścianie. Efektem tego była ucięta skóra na nosie , utworzyła się z niej swoistego rodzaju ''klapka'' . Chirurg zadecydował że rana nie wymaga szycia, jednak po czasie pozostała paskudna blizna. Chciałbym w najbliższym czasie dokonać usunięcia bądź korekty tej blizny , dlatego też prosiłbym o przybliżenie kosztów "naprawy" nosa , metodę oraz jeżeli można prosić proszę o namiary gabinetu godnbego polecenia. Pozdrawiam Michał.

3 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Ann43
    26 lut 2024

    Polecam metodę mikropunktura scarink.
    Sama nią leczę wgłębienia po laserowym usuwaniu znamion. Są efekty. Nie polecam laserów bo może być gorzej.

  • Anonim
    AmeliaZuk
    11 cze 2023

    usuwałam bliznę w krakowie w alfa dental & beauty laserem. U mnie efekt super, prawie w 100% pozbyłam sie blizny

  • Anonim
    Pearl85
    1 lip 2020

    witam, widzę, że to stary post, jestem jednak ciekawa czy udało Ci się poradzić jakoś z ta blizną?

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama