Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Pragnę zasięgnąć opinii

Anonim
AnnaT
Warszawa · Utworzono: 1 sty 2022 · Ostatnia odpowiedź 11 paź 2022

Witam, moje uzębienie jest w kiepskim stanie co wpływa na moje samoocenę. Dodatkowo mam problemy z moja prawa jedynka - porcelanka jest na za krótkim ‚pręciki’ i chyba jedyna opcja to implant. Tak naprawdę to czuje ze wszystkie zęby powinny być wymienione na implanty ale to wiąże się z ogromnym kosztem. Dziąsło wokół tej nieszczęsnej jedynki jest obolałe przy dotyku i odczuwalny nawet w nozdrzu. Na dole brakuje zębów i doszło do przesunięć. Mam 40 lat i chciałabym moc cieszyć się pięknym i białym uśmiechem. Podobno powinno się jak najdłużej zatrzymać swoje własne zęby ale naprawdę się ich wstydzę. Proszę o poradę/ opinię. Z góry dziękuję

2 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Rozalka76
    11 paź 2022

    Może niekoniecznie jedyna opcja to wymiana na implanty, są przecież jeszcze inne rozwiązania. Myślę, że najrozsądniej byłoby poradzić się sprawdzonego lekarza, który podpowie, co w pani przypadku będzie najodpowiedniejsze. Nie napisała pani skąd jest, ale ja ze swojej strony mogę szczerze polecić krakowską klinikę dentystyczną Scandinavian Clinic. Wymieniałam tam ostatnio kilka zębów, tzn. robiłam mostek na implantach właśnie. Lekarze są cudowni i podchodzą do pacjenta bardzo indywidualnie. Proponują różne rozwiązania w zależności od możliwości finansowych, co też jest moim zdaniem ogromnym plusem, bo rzeczywiście leczenie stomatologiczne bywa kosztowne. Jeśli potrzebowałaby pani namiary na konkretnego lekarza to proszę się odezwać, napiszę więcej. Pozdrawiam!

  • Anonim
    Ewela40
    14 kwi 2022

    Warto by było odwiedzić profesjonalną klinikę gdzie robią niesamowite metamorfozy uśmiechu. U mnie było podobnie i zdecydowałam się na leczenie w Unident (Wrocław) było warto! Wystarczy zobaczyć u nich na facebooku jak zmieniają uśmiechy. Leczenie jest kosztowne, ale zdecydowanie warte tego jak pięknie się potem wygląda. Polecam serdecznie

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama