Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Poszukuje implantologa cudotwórcy! Wymiana zebow na implanty.

Anonim
anonymous101097
· Utworzono: 23 cze 2012 · Ostatnia odpowiedź 27 mar 2024

Witam. Posiadam uzębienie (właściwie już prawie nie posiadam) w stanie najgorszym z możliwych. Chciałbym usunąć wszystkie zęby i korzenie i zastąpić je implantami. Trochę o tym czytałem i chyba najlepszym rozwiązaniem dla mnie był by most na implantach (2 mosty - góra i dół). Wiem ze większość lekarzy (może nawet wszyscy) są zdania, że najlepiej uratować co się da ale myślę, że u mnie nie ma co ratować. Na forach internetowych czytalem opinie ze na zebach sie nie oszczedza (chodzi o czas i pieniadze). Zgadzam sie z tym lecz w tej chwili te dwie wartosci mam bardzo ograniczone. Na poczatek (nazwijmy to pierwszym etapem leczenia) moge przeznaczyc na ten cel 18000 zl i miesiac lub dwa. Nie licze na to ze za takie piniadze i w takim czasie bede mial wszystko ladnie zrobione. Chcialbym jednak (po tym pierwszym etapie) miec wyrwane wszystkie zeby, (w miare mozliwosci) wstawione jakies implanty i jakas proteze tak zeby nie chodzic z wystajacymi srubkami (czytalem ze takie protezy wliczone sa w cene leczenia i nosi sie je przez caly okres leczenia na gojacych sie implantach tak ze nic nie widac).

Tak wiec do was pytanie drodzy uzytkownicy. Mozecie mi polecic jakas klinike, zaklad (najlepiej w woj. kujawsko-pomorskim lub wielkopolskim ale tez w calym kraju)? Moze znacie jakiegos dobrego lekarza? A moze czyta to jakis lekarz ktory moze dac mi jakies wskazowki?

46 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    olkas
    27 mar 2024

    Zdecydowanie dr Adam Balczyński. To wybitny specjalista w dziedzinie implantologii. Przyjmuje m.in. w Krakowie w scandinavian clinic, przyjeżdzają do niego ludzie z całej Polski. Ja robiłam u niego właśnie implanty, dlatego uważam, że naprawde warto, jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam.

  • Anonim
    Anastazja_Ma_ek
    11 kwi 2023

    Jeżeli chodzi o wszczepienie implantów stomatologicznych to właśnie moja znajoma w ostatnim czasie zapisała się do dr Tomasza Olka z Olmedical. Przed całym zabiegiem wykonany miała ona skan 3D dzięki czemu implanty zostały bardzo starannie dopasowane i przede wszystkim efekt jest bardzo ładny

  • Anonim
    MagdaLenka34
    19 wrz 2022

    Zdecydowanie Scvandinavian Clinic w Krakowie. Miałam tam robione implanty u doktora Balczyńskiego, którego mogę polecić z czystym sumieniem każdemu. Wszystko dokładnie objaśnia, tłumaczy, planuje razem z pacjentem co będzie po kolei robione. W czasie zabiegu także wyjaśnia, co się na bieżąco dzieje, dopytuje czy wszystko w porządku. Także super podejście do pacjenta i profesjonalizm w każdym calu. No ale to co najważniejsze to to, że jestem bardzo zadowolona z efektu - implanty super się przyjęły i wyglądają mega naturalnie, nie mam z nimi kompletnie żadnych problemów. Od zabiegu u mnie minął już rok, ale z tego co się orientuje to doktor nadal przyjmuje w tej klinice. Także jeśli szukasz sprawdzonego miejsca to myślę, że tutaj będziesz zadowolony

  • Anonim
    Ewela40
    14 kwi 2022

    Polecam klinikę Unident chyba najbardziej znaną we Wrocławiu i okolicy. Leczenie nie jest tanie, ale wiadomo nigdzie nie jest. Jakość usług jest bardzo dobra

  • Anonim
    TepoHat
    17 cze 2021

    Najlepszych fachowców mają w Elektoralnej w Warszawie. Przede wszystkim powinieneś umówić się na konsultację, tam wszystko ci wyjaśnią i już będziesz mądrzejszy o tę wiedzę i ograniczysz swój stres. Oni doskonale potrafią ocenić, co warto zrobić i chyba lepiej dowiedzić się tego od specjalistów niż osób w internecie, także polecam i myślę, że u nich się nie zawiedziesz.

  • Anonim
    Aatpa82
    30 kwi 2021

    W Duodental w Siechnicach na pewno ładnie zrobią Ci zęby. Sama mialam tam wstawianie impantów. Jestem bardzo zadowolona z efektów.

  • Anonim
    ewelinaiig
    6 kwi 2021

    Super specjalistów od implantów mają w Dentalfraternity na Senatorskiej. Również miałam duże problemy z moimi zębami i miałam dużo braków. Ale teraz mam piękny uśmiech. A to wszystko właśnie dzięki lekarzom z Dental Fraternity

  • Anonim
    Aatpa82
    31 mar 2021

    dental-pro :)

  • Anonim
    Aatpa82
    31 mar 2021

    Najlepsi implantolodzy moim zdaniem znajdują sie w Dental-Pro: mają bardzo duże doświadczenie, a każdego pacjenta traktują indywidualnie. Parę moich znajomych miało tam zabiegi wstawienia implantów i wszyscy sa bardzo zadowoleni. Ten gabinet to najlepszy wybór :)

  • Anonim
    matyldamati
    3 lut 2021

    Polecam Dental Fraternity. Przyjmuje tam bardzo dobry specjalista od implantów dr Jan Perek. Ma doświadczenie i wiedzę. Zajmuje się nawet najtrudniejszymi przypadkami stomatologicznymi. Zrobił mi piękne implanty i teraz mam ładny uśmiech.

  • Anonim
    Justyna38
    10 lis 2020

    Jeśli chodzi o zęby to polecam Unident Union Dental SPA we Wrocławiu. Moja koleżanka robiła tam zęby i mi poleciła, z czego bardzo się cieszę, bo lubię sprawdzone miejsca. Jest to klinika na światowym poziomie i owszem, trzeba trochę zapłacić, ale warto, bo mają najnowsze technologie, świetne podejście do pacjenta i wysokiej jakości materiały.

  • Anonim
    Larysa
    2 wrz 2020

    Witam Wszystkich!
    Piszę w odpowiedzi na pytanie-komentarz, który zdobył największe zainteresowanie, tj.
    PRZYBLIŻONY KOSZT PROTEZY DOLNEJ NA 4 IMPLANTACH
    -jest to 18 800zł (cena wszczepienia 4 implantów + cena protezy) Do tego należy doliczyć koszt zdjęcia panoramicznego i to tyle.
    Cena pochodzi z gabinetu Pearldent w Gdańsku, który notabene, z całego serca mogę polecić, w szczególności jeśli chodzi o tego typu prace

  • Anonim
    werkatar
    5 sie 2020

    Polecam Ci Dental Fraternity. Mają pełen zakres usług jeżeli chodzi o stomatologie. Robiłam u nich implanty i jestem mega zadowolona. Dr Jan Perek bardzo dobry specjalista z dużym doświadczeniem i wiedzą. DO tego miły i kontaktowy. Wszystko przed zabiegiem mi wytłumaczył i wyjaśnił. Bardzo jestem zadowolona tym bardziej że mam dożywotnią gwarancję na implant.

  • Anonim
    estetyczna
    29 lip 2020

    Zobacz sobie metamorfozy uśmiechu, zdjęcia na stronach stomatologów. Wiele osób wykonuje takie zabiegi. Ja miałam kilka miesięcy temu wstawiany implant zęba i jestem bardzo zadowolona, a bałam się jak cholera.

  • Anonim
    Blanka91
    8 cze 2020

    Ja mogę polecić Ci Eurodental w Warszawie. Mają świetnych specjalistów, nowoczesny sprzęt i szeroki zakres usług .

  • Anonim
    PotocznyMaciej
    10 maj 2020

    Padło tuataj dużo istotnych i prawdziwych informacji. Proszę państwa jest tylko jeden problem cena!!!
    Niestey musiałem sam robić implanty, rece mi opadły, jak zacząłem liczyć przy jednym implancie da się przeżyć, ale dwa lub trzy lub cały most to ceny są kosmiczne. Znajomi polecili mi inne rozwiazanie Powiem tak bałem się jak cholera. Pojechałem do Kijowa do poleconej kliniki na konsultację, skończyło się na wszczepieniu od razu 4 implantów. Jak zobaczyłem ceny hmmm 50% niższe niż w Polsce. Troszkę jeżdżenia jest, ale zaoszczędziłem ok 15 000pln. Stąd powstał pomysł strony turystyki medycznej https://www.dental--implant.com/
    To jest jakieś wyjście. A przy okazji Kijów jest wart oglądnięcia.

  • Anonim
    kamila_ka
    8 lis 2019

    powiem tak - zgłos się koniecznie do tego gabinetu medens niedaleko centrum warszawy - przy ul. chocimskiej . zajmą się tobą od pierwszego telefonu po samo wyjście z kliniki. nie ma opcji, zeby zostawili cie tez z jakas srubka w buzi - mi pieknie wstawili implant, jakby to byl prawdziwy zab :))) sa to naprawde zaufani doktorzy, nie naciagna cie na nic

  • Anonim
    Gosia807752
    24 maj 2019
    Najlepszy komentarz

    Witam proszę o przybliżony koszt protezy dolnej na 4 implanach?

  • Anonim
    Gosia807752
    24 maj 2019

    Proszę o adres tego dentysty?

  • Anonim
    wichurqa
    21 mar 2019

    Trochę się wykosztujesz no ale na zębach nie ma co oszczędzać. Mam nadzieję, ze tytanowe korony przyjmą Ci się bez problemów żeby potem wstawić implanty. Powodzenia!

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama