Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Obrzęk i krwiak po wstawieniu implantu

Anonim
Ela191475
Wrocław · Utworzono: 4 lut 2013 · Ostatnia odpowiedź 5 lut 2013

Ela. Witam! 2 dni temu miałam wstawiane 3 implanty. Sam zabieg bezbolesny, wprawdzie pewien dyskomfort temu towarzyszył, ale do wytrzymania. Zaraz po zabiegu było super, pierwszego dnia po pojawił się obrzęk części twarzy. Dziś mam już ogromny krwawy siniak na oku, prawie na nie nie widzę. Lekarz uprzedzał, że tak może być, ale nie powiedział jak długo będę jak po ciężkim pobiciu. Proszę doświadczone osoby o info jak sobie radzić (dostałam osłonowo antybiotyk i p-bólowe środki, płuczę zęby płynem antybakteryjnym). Jutro mam iść do pracy, a tu ....taki wygląd.

2 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Ela191475
    5 lut 2013

    Dziękuję bardzo. Mam osłonę probiotyczną. Wprawdzie to mało pocieszające, ale dziś już jestem żółta. Zakładam, że do poniedziałku będę normalnie wyglądać i pójdę do pracy.

  • Anonim
    drom51
    5 lut 2013
    Najlepszy komentarz

    to może potrwać nawet kilka tygodni, ale nie musi. Będzie ci to za kilka dni żółknąc i powoli znikac. Nie zapomnij przy braniu antybiotyku (czy to jest może Dalacin?)brać rówbiez probiotyku a nawet i też Nystatyny. Potraktuj to jako pilne, pogadaj jak najszybciej z lekarzem, bo możesz sie nabawic drożdżycy tak jak ja i to jest dopiero jatka!

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama