Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Implanty a krzywe zęby

Anonim
tomek111539
Kraków · Utworzono: 6 sie 2012 · Ostatnia odpowiedź 3 kwi 2013

Witam, mam dosyć spory problem z górnymi jedynkami. Otóż obie są bardzo zniszczone, jedna jest utrącona a druga jest martwa, dodatkowo obie są krzywe (są dosyć sporo wysunięte do przodu). Zastanawia mnie czy mógłbym je usunąć i zastąpić implantami i czy da się ustawić implant w taki sposób aby były proste.

8 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    kudlaty88196664
    3 kwi 2013

    Witam!

    Równiez mam krzywe, martwe dwie jedynki na przodzie, do tego sa one wieksze niż reszta nie pasuja.Mam równierz dużo zebow zepsutych zółtych od kawy i papierosow i oczywiscie przez moja nie dbałosc. Mam pytanie, czy można usónac zeba bez korzenia, dorobic implant na dodatek by były one proste?
    -Czy da sie przyspieszyc naprawe zebow, ze wzgledu na to, ze aktualnie przebywam poza krajem?
    -Czy to, co zasugerowałem jest wogóle możliwe?
    -Koszt naprawy jednego zeba . "Cennik"
    -Narkoza bedzie konieczna, dlatego równierz bym prosił o cene.
    Niestety, nie posiadam zdjecia, ponieważ uciekałem od dentysty i unikałem jak ognia.Prosze o odpowiedz na forum, lub na maila ***********

    Pozdrawiam

  • Anonim
    Marynia
    30 lis 2012

    Na Twoim miejscu nie miałabym podobnych myśli... nie mam paru zębów i bardzo żałuje, że w miejscu braków nie mam chociażby zniszczonego zęba którego dałoby się "podreperować". Przecież istnieje wiele alternatywnych sposobów z których możesz skorzystać: licówki, korony, korekcja aparatem ortodontycznym. Po co od razu implanty, które nie dosyć że są bardzo kosztowne - kilka tys zł, to także wiążą się z jakimś ryzykiem że efekt końcowy nie będzie taki jak przewidywany. Na implant nakłada się nic innego jak koronę więc taką samą koronę można nałożyć na własny ząb. Pozdrawiam

  • Dental Art Clinic

    Dental Art Clinic

    12 paź 2012

    jeśli jest to możliwe- proszę o przesłanie rtg zębów oraz o przesłanie zdjęcia zębów- będzie to pomocne by wykonać plan leczenia, określić, czy można zęby zostawić, czy lepiej jednak implanty oraz oszacować koszta i czas potrzebny do leczenia. adres gdańskiej Kliniki **************
    pozdrawiam
    podlaska anna

  • Dental Art Clinic

    Dental Art Clinic

    7 paź 2012

    witam, - lepiej nie usuwać, ale wykorzystać obecne zęby- nawet jeśli są zniszczone czy krzywo ustawione- można bardzo wiele w obecnej stomatologii... można wykonać równe, łądne zdrowe zęby- za pomocą licówek, półkoron, koron, jest wiele możliwości. oczywiście czasami mimo wszystko zdarza się, że trzeba ząb usunąć, ale w ogromnej ilości sytuacji- można pozostawić istniejące zęby czy ich korzenie.
    pozdrawiam - uważam, że usuwanie zebów to ostateczność.
    POdlaska Anna
    Dental Art Clinic- gdańsk

  • Anonim
    Agnieszka137012
    7 paź 2012

    Dzień dobry,
    Zapraszamy na pierwszą wizytę, podczas której wykonamy badanie tomografii komputerowej (koszt 250zł), i na jej podstawie zostanie ustalony indywidualny plan leczenia.
    Leczenie implantologiczne składa sie z dwóch etapów. Pierwsza część chirurgiczna- wszczepienie tytanowego implantu do kości (implant ten zastępuje korzen zęba) oraz część druga protetyczna kiedy pobierane są wyciski i na implancie osadzana jest korona.Etap chirurgiczny od protetycznego oddzielony jest czasowo (od 1 miesiaca do 6 miesiecy w zależności od warunków kostnych oraz zastosowanego systemu implantologicznego). Część chirurgiczna może być wykonywana nawet następnego dnia po wykonaniu tomografii komputerowej (w zależności od dostępności terminów), po 1 tygodniu od zabiegu należy usunąć szwy (można to zrobić u każdego stomatologa). Leczenie protetyczne wymaga obecności Pacjenta przez około 10 dni. Koszt wszczepienia jednego implantu w zależności od wybranego systemu wynosi 1500 - 2950 PLN. Koszt wykonania korony 1500 - 2950 PLN. Płatność następuje po wykonaniu pracy. W razie dodatkowych pytań lub chęci ustalenia terminu proszę o kontakt pod numerem telefonu *************(recepcja gabinetu) lub mailowo ********** (Tomasz Nowak - implantolog).
    Dziękuję, pozdrawiam - Agnieszka.

  • Anonim
    kaczka
    7 paź 2012

    Bardzo dziekuje za odpowiec ,mam jeszcze jedno pytanie , ile czasu zajmie caly zabieg ,bo aktualnie siedze za granica i nie wiem ile musial bym sobie zalatwic wolnego zeby przyjechac do polski? i jesli Pani mogla by okreslic mniej wiecej ile to bedzie kosztowalo? musze wiedziec wczesniej zeby sie zopatrzyc przed przyjazdem. Z góry dziekuje za odpowieć

  • Anonim
    Agnieszka137012
    3 paź 2012

    Dobry wieczór,
    Obecna stomatologia potrafi zdziałać cuda. Powodzenie leczenia zależy od uwarunkowań danego pacjenta no i oczywiście czy jego założenie można zrealizować, czy nie ma przeciwskazań ze strony medycznej. Jeżeli posiadacie Państwo zdjęcie tomografii komputerowej proszę przesłać je na adres ********** i postaramy się odpowiedzieć na Panstwa pytania, ewentualnie przy najbliższej okazji bytności w Krakowie zapraszam na Radzikowskiego 18 i osobiście przedstawimy co możemy wykonać. W/w problemy nie są nam obce, a w zamian dajemy pacjentowi piękny, zdrowy uśmiech.
    Zapraszam do przesłania badania lub do osobistego zgłoszenia się do gabinetu (tomografię komputerową wykonujemy na miejscu). Wizyta konsultacyjna nic nie kosztuje za wyjątkiem czasu pacjenta i lekarza, a to chyba niewiele w zamian za piękny zdrowy uśmiech :-)

    Pozdrawiam
    Agnieszka

  • Anonim
    kaczka
    1 paź 2012
    Najlepszy komentarz

    witam ja tez mam taki problem mam krzywe górne zeby i wiekszosci zepsute.Chcialbym usunac i zastapic mostkiem na implantach,moje ptytanie jest takie czy da sie z krzywych zebów zrobic ladne równe??

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama