Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Dolina łez - początkowe stadium

Anonim
lenayo
Użytkownik wyróżniony
Wrocław · Utworzono: 16 sty 2020 · Ostatnia odpowiedź 19 mar 2020

Dzien dobry, Proszę o poradę, jaki zabieg będzie najbezpieczniejszy i skuteczny, aby zniwelować linię, która pojawiła mi sie kilka mcy temu. Biegnie od wew. kącika oka do koćci policzkowej. Z tego co widzę, nazywa się to doliną łez. Mam 31 lat, problem nowy :( nie chciałabym wypełniaczy bo aż takich "dołków " nie mam... Wolałabym inne metody, jeśli są pomocne? Czy Hifu na tę okolicę jest wskazany? Moze RF? Albo dermapen?

Z góry dziękuję

4 komentarze

Reklama
  • dr Magdalena Potembska-Eberhardt

    19 mar 2020

    Witam
    Jeśli dolina nie jest duża warto zacząć od zabiegów z fibryną działają stymulująco i wypełniająco. W odróżnieniu od kwasu nie będzie obawy że pojawią się obrzęki pod oczami.
    Pozdrawiam dr Magda

  • Anonim
    lenayo
    Użytkownik wyróżniony
    3 lut 2020
    Najlepszy komentarz

    dziekuje za odpowiedź! :) póki co nie chcę kwasu, zrobiłam HIFU, czekam na efekt min. 3 miesiące.
    Za tydzien dermapen.
    Co do tłuszczu - ten pomysł wydawał mi się fajny, ale znam osobiście dwie osoby, ktorym po kilku mcach efekt zanikł :(

    na razie pozostaje czekac

  • Anonim
    Samanta
    29 sty 2020

    Napisz, jak dowiesz się czegoś nowego. Temat mnie interesuje!!!

  • Anonim
    Samanta
    29 sty 2020

    Hej lenayo, ja myślę, że HIFU może poprawić kondycję skóry pod oczami, ale doliny łez nie zniweluje. Tam jest potrzebne wypełnienie. Musisz przede wszystkim sprawdzić u dobrego specjalisty, co jest przyczyną, skoro piszesz, że jest to nowy problem, bo jesteś jeszcze za młoda na to, żeby ta dolina łez powstała w wyniku ubytku tkanki tłuszczowej i wiotczenia powięzi i mięśni tworzących rusztowanie dla oka. Ja mam dolinę łez genetycznie od dziecka. Wypróbowałam Hifu, radiofrekwencję mikroigłową i dermapen. Efekty wszystkich zabiegów super, ale nie na dolinę łez. Pozostała bez zmian. Na razie też boję się zdecydować na kwas hialuronowy, nie wierzę, że uda się go rozprowadzić baz żadnych zgrubień. Ale widziałam dziewczynę w Twoim wieku po kwasie, która wyglądała super. Pytałam różnych lekarzy i wśród zaleceń pojawiały się jeszcze własny tłuszcz, chirurgiczna korekcja powiek, która pozwoli na przesunięcie tłuszczu oraz ostatnio obejrzałam tutaj filmik o niciach APTOS. Byłam zaskoczona, że można je wykorzystać do doliny łez.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama