Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Blizny po Hifu na owal twarzy

Anonim
Bozenad
Mielec · Utworzono: 1 lip 2022 · Ostatnia odpowiedź 9 paź 2022

Cześć wszystkim, piszę tutaj w sprawie zabiegu HIFU który miałam przeprowadzone drugi raz na samym początku maja tego roku na owal twarzy. A pierwszy zabieg Hifu miałam miesiąc wcześniej. Po pierwszym zabiegu nic mi nie było, po drugim zabiegu kosmetyczka jak sama powiedziała podwyższyła parametry, i już tego samego wieczora po zabiegu miałam spuchnięta całą twarz i pojawiły się czerwone Pręgi. Opuchlizna zeszła po niecałych dwóch tygodniach, a Pręgi zostały do dzisiaj, a jest dwa miesiące po zabiegu. Gabinet kosmetyczny twierdzi, że one miną, tylko trzeba czasu, a ja obawiam się że to są blizny. czy ktoś może coś wie na ten temat, co robić, jak sobie pomóc?

4 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Ma_gorzata_Kuli_ska
    9 paź 2022

    Tak to wygląda, na żywo bardziej czerwone. I na drugim policzku to samo

  • Anonim
    Ma_gorzata_Kuli_ska
    9 paź 2022
    Najlepszy komentarz

    Bozenad jak wyglada u ciebie dziś sytuacja z bliznami? Ja miałam 3 dni temu hifu na twarz i chyba zostałam też poparzona ;/ na twarzy mam czerwone pręgi i nierówności

  • Anonim
    Piotynka
    5 lip 2022

    Dzień Dobry

    Miałam RF mikroigłową, która spowodowała te same skutki uboczne oraz ubytek tkanki tłuszczowej w twarzy.

    Mam podobne blizny i wgłębienia na całej twarzy. Wyszły mi żyłki w tych miejscach, a skóra teraz ciągnie w dół.

    Gorąco, temperatura rozpuszczają tłuszcz. lepiej nie robić takich zabiegów bo potem żyje się z konsekwencjami. Nauczyłam się na własnym przykładzie i to bardzo traumatyczne widzieć jak twarz rozpada się i wypłaszcza z dnia na dzień. Dobrze, że to nie jest cała twarz w Pani przypadku.

    Wytrwałości.
    Pozdrawiam

  • Anonim
    Bozenad
    1 lip 2022

    To zdjęcia z dzisiaj bez makijażu. Blizny są widoczne pod makijażem. Są jak wgłębienia.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama