Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Moje sutki, prosze o pomoc / zdjecia

Anonim
krystianq16
Łódź · Utworzono: 5 gru 2011 · Ostatnia odpowiedź 2 sie 2020



czy to ginemaskopia? podczas kontaktu z zimna wąda i chlodnym powietrzem mam normalne sutki jednak po czasie wracaja do stanu ze zdjecia.

5 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Tamasz
    2 sie 2020
    Najlepszy komentarz

    Chłopie nie jest najgorzej

  • Anonim
    Przemek200622
    24 maj 2013

    Mam dokładnie to samo. Gdy sutek kurczy się pod wpływem zimnej wody lub uszczypnięcia, wygląda OK. Natomiast szybko wraca do pierwotnego stanu, w którym wygląda jak wybałuszona półkula.

  • Anonim
    gosc107859
    17 lip 2012

    czesc ,mam ten sam problem z moimi piersiami ma 16 lat i troche sie wstydze isc do lekarza ,czy mozesz mi przeslac swoje zdjecia chcialbym sie upewnic czy mam to samo czy zeczywiscie jest to GINEKOMASTIA jesli tak to niestety bede sie musial udac do lekarza, oto moj mail **********

  • Anonim
    KOJI
    30 gru 2011

    Mam to samo co ty, odezwij się na gg (8092172) lub maila (commandos2@wp.pl) bo też mnie ten temat interesuje, może ty już znalazłeś jakiś sposób na to.

  • Euroklinika

    · 5 gru 2011

    Ginekomastię można leczyć na dwa sposoby. Pierwszym jest leczenie hormonalne, drugim operacja plastyczna, przy której usuwa się nadmiar powiększonych gruczołów piersiowych i przeprowadza się liposukcję (odessanie tłuszczu) okolicy piersi. W celu dobrania optymalnej metody leczenia prosimy o kontakt z NZOZ EUROKLINIKA.

    NZOZ EUROKLINIKA
    *************
    tel. ***********

    ***********

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.