Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Wysunięta kość brwiowa - jak to poprawić?

Anonim
KasiaTofu
Poznań · Utworzono: 27 maj 2022 · Ostatnia odpowiedź 29 lip 2023

Dzień dobry, mam duży kompleks z czołem. Mam wysuniętą kość brwiową, choć bardziej też tam więcej skóry i jak ją podnoszę to lepiej to wygląda. Zastanawiam się nad możliwymi zabiegami? Bardzo bym chciała mieć kobiecy ładny profil, a niestety czoło to deformuje. Wyczytałam o szlifowaniu kości brwiowej, ale to dość poważny zabieg i nie wiem kto takie wykonuje w Polsce? Jeszcze też myślałam nad liftingiem czoła lub lift brwi z nacięciem przy brwiach, co myślicie?

1 komentarz

Reklama
  • Anonim
    Ellena921
    29 lip 2023

    Cześć!
    W ramach feminizacji twarzy, miałam robiony zabieg rekonstrukcji kości czoła, a wraz z nim szlifowanie kości czoła i łuków brwiowych. Przy okazji wykonany został również lifting brwi - który odbył się przy użyciu tego samego cięcia i był "wliczony w koszt".
    Zabieg przeprowadza w Polsce dr. Jaworowski z kliniki Timeless.
    Odnośnie inwazyjności... Na jakiś czas zmienia człowieka w potwora doktora Frankensteina, włącznie z wygoleniem głowy (co skończyło się w efekcie zmianą fryzury na króciutkiego jeżyka), do tego traci się czucie na czubku głowy (ponoć czasowo). NIemniej mimo bardzo niefajnego efektu na początku zabieg nie był bolesny i najbardziej nieprzyjemną rzeczą dla mnie była konieczność noszenia opaski uciskowej na głowie. Ogólnie bolesność mogę porównać do silniejszego kataru, albo delikatnej migreny.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama