Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Operacyjny lifting twarzy

Anonim
Agnieszkaaaaaaa
Toruń · Utworzono: 23 lut 2023 · Ostatnia odpowiedź 1 mar 2024

Witam wszystkich zainteresowanych. Planuję operacyjny lifting twarzy i poszukuję osób, które już taki zabieg odbyły i podzielą się za mną swoim doświadczeniem. Jestem 3-lata po założeniu nici liftingujących - żadnego efektu oprócz drenażu portfela, zatem czas na głęboką ingerencję. Aby się dobrze przygotować i rozeznać w temacie zapraszam do dyskusji wszystkich zainteresowanych.

8 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Isobel
    1 mar 2024

    ja na nici sie nie piszę. jakoś mnie to przeraża. Raczej myślę o liftingu operacyjnym ale szukam doświadczonego chirurga, który doradzi i skonsultuje moje zamiary

  • Anonim
    RafaCoralowa
    23 gru 2023

    Był Taki moment, kiedy chciałam tego typu zabiegi czyli właśnie lifting twarzy itd. Chciałam też pozbyć się tzw lwiej zmarszczki za pomocą botoksu. Ale powiem Wam szczerze, że zrezygnowałam z tego. Wolę już się zestarzeć, tyle z tzw. godnością. Chodzę na zabiegi pielęgnacyjne do bardzo dobrej kliniki w Warszawie, gdzie pracują na mega dobrych kosmetykach jak QMS Medicosmetics - jest to niemiecka marka która została stworzona na potrzeby medycyny estetycznej. Też będę chciała zamówić sobie zestaw do domowej pielęgnacji.

  • Anonim
    Aleka
    15 paź 2023

    ja tez jestem zainteresowana w Toruniu znacie kogos?

  • Anonim
    Pawe_Zio_ek
    12 lip 2023

    Pamiętać należy aby lekarz miał doświadczenie, koniecznie, i trzeba pokazać dokładnie jakich efektów oczekujesz, ja wydałem 35tys.i widzę już że czegoś tu zrobili, w razie pytań proszę pisać

  • Anonim
    Pawe_Zio_ek
    12 lip 2023

    Jestem własnie miesiąc po faceliftingu, jeszcze są małe obrzęki przy uszach, to był facelift całkowity, trochę nie jestem zadowolony, ponieważ nie naciągnęli mi dolnej części policzka na maksa zgodnie z umową, aby była taka jedrna, oczywiście jest lepiej, ale nie tak miało być, jutro następna kontrola i zgłaszam reklamację, to zależy wszystko od lekarza

  • Anonim
    Agnieszkaaaaaaa
    1 mar 2023

    Hej, mały update, wysłałam kilka zapytań przez Estheticon, chociaż nie ukrywam, że najbardziej zależało mi na konsultacji z dr Lembasem i tu niespodzianka... wszystkie terminy do końca roku zajęte. Zatem nie jest to chyba najgorszy wybór...

  • Anonim
    Dagmara_Miku_a
    28 lut 2023

    Witaj ja mam takie samo odczucie i planuje lift twarzy w sierpniu 2023 .

  • Anonim
    DennisBielecki
    28 lut 2023
    Najlepszy komentarz

    Po pierwsze, upewnij się, że masz doświadczonego chirurga. Polecam kogoś z co najmniej 15 do 20 lat doświadczenia po szkoleniu chirurgicznym. Powinni też wykonywać co najmniej 50-100 podobnych zabiegów rocznie. Ponieważ lifting twarzy jest zabiegiem ambulatoryjnym, zalecam przyjazd do Warszawy w celu wykonania zabiegu. Nie popełniaj błędu wybierając najniższą cenę. To twoja twarz, pamiętaj.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama