Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Lifting skroniowy czy podniesienie brwi przez cięcie nad brwiami?

Anonim
flllllls
Warszawa · Utworzono: 19 paź 2018 · Ostatnia odpowiedź 21 paź 2018

Witam. Jestem po jednej konsultacji u chirurga plastycznego w sprawie podniesienia brwi. Przedstawione zostały mi dwie metody - lifting skroniowy oraz cięcie nad linia brwi. Lekarz namawiał mnie bardziej na lifting skroniowy, jednak moje brwi są bardzo opadające i mam ogrom skóry począwszy od końcowej do początkowej linii brwi. Zdecydowałam się na zabieg metodą liftingu skroniowego, jednak powiedziano mi, że wewnętrzna część brwi nic się nie podniesie. Zależy mi na większym efekcie. Wybrać metodę cięcia nad brwiami (którą lekarz mi odradzał, z powodu młodego wieku i możliwością powstania blizn). Jednak prędzej zaakceptowałabym blizny (które mogłabym skorygować makijażem permanentnym) niż mało widoczny efekt zabiegu. Proszę o poradę

4 komentarze

Reklama
  • Dr. med. Jaroslaw Tribull-Potapczuk

    Dr. med. Jaroslaw Tribull-Potapczuk

    · 21 paź 2018
    Najlepszy komentarz

    Dobre pytanie. Pani rozwazania co do kwestii podniesienia brwi sa wprawdzie w ogolnym zaczeniu sluszne, jednakze w Pani przypadku (o ile ocena na podstawie tego jedynego zdjecia moze byc brana pod uwage) bezposredni lifting brwi nie wchodzi absolutnie w rachube. Robimy go najbardziej skutecznie u (z reguly starszych) panow, ktorzy przebywali czesto na "swiezym powietrzu" i bywali czesto wystawieni na promieniowanie sloneczne (n. p. zeglarze, jezdzcy konni i inni prowadzacy sportowy tryb zycia). Ta metoda daje tam bardzo dobre rezultaty, jako ze opadaja glownie boczne partie brwi i potencjalne blizny daje sie dobrze ukryc w istniejacych juz faldkach skory. U kobiet wchodza wchodza w gre raczej inne formy liftingow, tym bardziej, ze ich linia wlosow na glowie jest diametralnie rozna, niz u mezczyzn i tam daje sie lepiej ukryc ewentualne blizny. Oczywiscie pewny wiek tez nalezy juz przedtem osiagnac. Pani zyczyla sobie porady. Mam nadzieje, ze moja wypowiedz Pani w rozwazaniu decyzji pomogla.
    Pozdrawiam
    Dr. Tribull

  • Anonim

    Anonim

    20 paź 2018

    Ja wiem, że Ty już podnosiłaś ten temat na łamach Estheticon, ale nic z tego nie zrozumiałaś. Ja już wtedy pokazywałam Ci na czym polega Twój problem.
    Tu masz Twoje brwi z optycznym opadaniem brwi i korekta tych brwi gdybyś przywróciła im pierwotny kształt.
    Szokiem jest dla mnie, że lekarz Ci nie uprzytomnił właściwego problemu. Ty absolutnie nie masz opadających brwi, to tylko rysunek.

  • Anonim

    Anonim

    20 paź 2018

    Czy widziałaś takie brwi w naturze? Naturę można poprawiać, ale łuki brwiowe w naturze wyginają się do góry a Ty wbrew naturze dałaś je sobie wygiąć do dołu no i te kanty przy wewnętrznej stronie brwi, widziałaś coś takiego w naturze? Czy któraś gwiazda filmowa zrobiła sobie coś takiego?Chyba nikt by już nie powierzył jej żadnej roli.
    Sorry za gorzkie słowa, ale jak za każdym razem widzę te "cuda" to moje zdziwienie i emocje sięgają zenitu.
    Najdziwniejsze jest to, że lekarz nawet podjąłby się korekty a Ty przecież po pierwsze nie masz opadających brwi a po drugie Twoje zewnętrzne końcówki brwi uniesione są bardzo wysoko, no a środkowa część brwi nie opada tylko została narysowana z łukiem wygiętym do dołu,ale lekarz chirurgii estetycznej powinien widzieć gdzie leży problem i Ci o tym powiedzieć a nie proponować metody podniesienia brwi, które w ogóle nie są opadnięte. Chce Ci podnieść tatuaż?
    Gdyby nie ten tatuaż to miałabyś piękne brwi.

  • Anonim

    Anonim

    20 paź 2018

    I lekarz dał się nabrać na Twoje opadające brwi? Zrobiłaś sobie super "modny" tatuaż brwi i teraz musisz czekać aż tatuaż zniknie. Ty nie masz żadnych opadających brwi, może szukaj lekarza, który usunie ten idiotyczny tatuaż.
    Po ulicach chodzi dość sporo takich pań z "opadającymi" na własne życzenie brwiami, ale to tylko rysunek, z opadaniem brwi nie ma to nic wspólnego.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama