Lifting przy zaniku miesni na twarzy po botoxie

Anonim
omega123
Użytkownik wyróżniony
Kraków · Utworzono: 22 lut 2018 · Ostatnia odpowiedź 8 wrz 2024

Mam 29 lat, ponad 2 lata temu mialam podany botox w zwacze. Od tamtej pory zanikaja mi miesnie na twarzy, wygladam bardzo zle, cala twarz jest silnie odnerwiona a miesnie opadniete, slabe i male, wszystko przesunelo sie ku przodowi twarzy, kompletnie nie mam zarysowanego owalu, twarz jest jakby pogieta, chuda mala, policzki kompletnie sflaczale odslaniajace przerazliwie wielkie worki pod oczami. Czy w takiej sytuacji lifting twarzy pomoze i czy w ogole moge go miec przeprowadzonego. Jestem naprawde zalamana moim wygladem po botoxie. Od 2 lat nie mam zycia.

79 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Kasiula1980
    8 wrz 2024

    Dziewczyny co u Was? Mam podobny problem po podaniu toksyny w kurze łapki. W ciągu 2 tygodni po zabiegu wychudła mi twarz, tym samym opadły policzki i zrobiła się ogromną dolina łez. Wyglądam na 10 lat starsza. Innych objawów nie mam. Czy coś u Was się zmieniło? Jestem 2miesiace po zabiegu, nabawiłam się depresji, nie chce mi się żyć.

  • Anonim
    Iza123
    17 kwi 2023

    Proszę dziewczyny napiszcie co u was. Mam podobny problem i od prawie dwóch lat szukam pomocy jestem na skraju wyczerpania nerwowego. Zanik mięśni, pieczenie i mrowienie twarzy, worki pod oczami. Nie wiem już gdzie szukać ratunku. Proszę napiszcie czy może znalazłyście jakąś pomoc.

  • Anonim
    EstheticonModerator
    20 maj 2020

    Cześć Doraaaaaaa! Również planuejsz zabieg z wykorzystaniem botoksu? 😉

  • Anonim
    Doraaaaaaa
    20 maj 2020

    Olka napisz co z Tobą.... Prosze.

  • Anonim
    Karo862719
    6 sty 2020

    Ola, czy to Ty jestes na zdjeciach miniaturkach?

  • Anonim
    Blue_deep
    16 gru 2019

    Moim zdaniem wyglądasz duzo lepiej po tym botoksie, wcześniej taka pućka

  • Anonim
    Agnieszka56
    15 kwi 2018

    3 i pol roku mialam na mysli.

  • Anonim
    Agnieszka56
    15 kwi 2018

    U mnie wszyscy widza na zywo. A na zdjeciach to juz wogole. Jestem zmasakrowana. U Olki uderzylo w nerwy czaszkowe i twarz jej spadla. Ja mialam tak na 6ms. Schudla troche z bokow. Wtedy bylam zalamana jak mialam jak Ola. Dzis bym sie cieszyla gdyby zostalo tylko tak. Bardzo bym sie cieszyla gdyby zostalo tylko na tym. Dzis 3,5 jestem zmasakrowana.

  • Anonim
    omega123
    Użytkownik wyróżniony
    13 kwi 2018
    Najlepszy komentarz

    Niemile odczucia minal wraz z dzialani botoxu - czyli kiedy? Mam je od ponad dwoch lat

  • Anonim
    omega123
    Użytkownik wyróżniony
    13 kwi 2018

    Wlasnie te ubytki sa najbardziej widoczne, dlatego tez zmienily mi sie kompletnie proporcje twarzy.

  • Anonim

    Anonim

    13 kwi 2018

    frelka ,bronisz niegodnej tego sprawy,sama pisałaś wcześniej,że nie widać żadnej różnicy a teraz rozwodzisz się nad zdjęciami ,zresztą na środkowym Olka nie leży.
    Dałam się nabrać i nie tylko ja ,bo lekarze również na dramatyczne słowa

    "cala twarz jest silnie odnerwiona a miesnie opadniete, slabe i male, wszystko przesunelo sie ku przodowi twarzy, kompletnie nie mam zarysowanego owalu, twarz jest jakby pogieta, chuda mala, policzki kompletnie sflaczale odslaniajace przerazliwie wielkie worki pod oczami. "

    Myślałam ,że jak ktoś pisze tak dramatyczne słowa to pisze prawdę a tu nic i nie ma co rozważać czy o milimetr twarz się zapadła czy nie. Broniłam ją nawet przed lekarzem,który napisał,że ona jest za młoda na lifting i ten lekarz przyznał,że może trochę się zagalopował a ja byłam pewna ,że potrzebna jest jej pomoc bez względu na wiek .
    Nigdy więcej nie dam się nabrać na takie wypociny bez zdjęcia . Nie można bronić kogoś kto oszukuje i wprowadza w błąd.Więcej nie będę na ten temat dyskutować,bo szkoda czasu.

  • Anonim
    frelka
    13 kwi 2018

    Zas zdjecie czarno-białe juz sama kolorystyka kazdego wyszczupla. W takim ustawieniu twarzy najbardziej pyzata buzia sprawia wrazenie pociągłej, szczupłej z wyrazistymi konturami. Dodatkowo ułożenie grzywki przykrywa kość policzkową dając optyczne wrazenie jeszcze bardziej szczupłej buzi. Akurat w kwestii trików fotograficznych troche orientuje sie i nie dam sie zwieść.. na tych zdjeciach jest gra światła i ustawień i nie mozna nic tu ocenić obiektywnie a juz tym bardziej roznicy przed i po

  • Anonim
    frelka
    13 kwi 2018

    Zdjęcia twarzy rozpłaszczonej z powodu głowy ulozonej na poduszce i zdjecie pod światło słoneczne - takie zawsze wychodza z super gładka skórą. Najbardziej zapadnięta twarz w pozycji leżącej wyjdzie pieknie tak samo jak i zamiast oponki płaski brzuszek. Robienie zdjec prześwietlonych w słoneczne dni jeszcze pod światło to trik fotograficzny, ktory czesto używany jest do odmładzania modelki i nadania efektu dziewczęcego, zwiewnego. Tu nie ma co oceniać nie wazne czy przed czy po botoksie, zdjecia nie oddają stanu realnego.

  • Anonim

    Anonim

    12 kwi 2018

    Przed botoksem twarz była maleńka ,zapadnięta ,wychudzona i rzeczywiście widać zapadnięcia ,ale to było przed botoksem ,proszę bardzo,zdjęcie to pokazuje

  • Anonim

    Anonim

    12 kwi 2018

    Nie wierz tak bardzo w to co ona pisze o lekarzach ,bo nie należy wierzyć komuś kto napisał nieprawdę .To właśnie osoba obca bardziej obiektywnie oceni zmiany w wyglądzie niż ktoś znajomy.
    Na zdjęciach po botoksie widać pełną ,okrągłą twarz ,bez żadnych ubytków,zapadnięć ,bruzd ,twarz jest duża a ,że zrobiła grobową minę to już nie jest wina botoksu.
    Po botoksie Olka wygląda wręcz dziecinnie anie o 10 lat starzej,to są te zdjęcia po botoksie

  • Anonim
    frelka
    12 kwi 2018

    Nie mniej te zdjecia nie nadają sie do jakiejkolwiek oceny. Wlasnie dlatego, ze "przed i po" twarz ma inne ustawienie i światło... Ale skoro dziewczyna ma bóle twarzy, potwiedzoną diagnozę przez kilku lekarzy to musiało pójść cos nie tak. A aparatem czasami nie da ująć sie wyraźnej roznicy, szczegolnie gdy zmiany sa na poziomie cieni a nie przemiany konturów twarzy. Na stronach internetowych klinik zamieszczone sa zdjecia przed i po zabiegach i czasami tez trudno dostrzec różnice, a klientki czują się młodsze o dekadę. Poza tym tak jak wyżej pisałam, wystarczy milimetr zapadnięcia by nadać twarzy smutny, zmęczony wyraz a co za tym idzie 10 lat wiecej. Dla kobiety po 30 nawet ten jeden milimetr to ogromna zmiana. Każdy ma obraz swojej twarzy sprzed roku, dwoch itd. i doskonale widzi upływ czasu, czy zmiany po nieudanym/udanym zabiegu nawet jesli inni tego nie dostrzegają. Zmiany zauważamy zazwyczaj u osob dawno nie widzianych... Moze faktycznie Ola przesadziła z opisem swojej twarzy, ale trudno tez zaprzeczyć, ze nie ma tam ubytków pod oczami i na kościach policzkowych.

  • Anonim
    omega123
    Użytkownik wyróżniony
    12 kwi 2018

    Az poszukam publikacj na temat wplywu botoksu na jakosc swiatla do zdjec... Przed botoxem w jakim swietle bys mi nie zrobila wygladam cudnie bo mialam napieta twarz i pelne policzki...

  • Anonim
    omega123
    Użytkownik wyróżniony
    12 kwi 2018

    Nie mam zamiaru z Toba dyskutowac zwlaszcza kiedy zarzucasz mi klamstwo odnosnie slow lekarki. Jakos dziwnym trafem przed botoxem w zadnym swietle nie mialam guli na brodzie. A moze wredny botox zmienia swiatlo i potem juz zawsze jest zle do zdjec, ze gule wychodza na brodzie?...

  • Anonim

    Anonim

    12 kwi 2018

    To ,że zdjęcia są złe i nie nadają się do oceny to przecież pisałam ,ale Ty chyba mylisz zdjęcia do oceny ,bo to te rzekomo przed botoksem pokazują szczuplutką,malutką twarz a po botoksie pełniutką i okrągłą a o zmianach spowodowanych wiekiem też myślałam ,ale teraz Olka wszystko będzie składała na botoks.
    W każdym bądź razie żadnych dramatycznych zmian nie widać a niemiłe odczucia znikną wraz z działaniem botoksu.

  • Anonim

    Anonim

    12 kwi 2018

    "Widac tez jak opadly mi usta, zrobily sie bruzdy nosowowargowe, prosze zwrocic uwage na zarys twarzy z boku jest po prostu obwisla." , może kup sobie okulary ,bo nic z tego co piszesz nie widać.
    Po botoksie np.na czole też się czuje napięcie i ciągnięcie,to normalne,botoks przestanie działać to odczucia się skończą.
    Z brodą też nic się nie dzieje,na żadnym innym zdjęciu niczego nie widać a na tym jednym po prostu złe światło.
    Nie wmawiaj sobie tego czego nie ma .

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama